اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

سر بریده زن آمریکایی پشت در خانه اش پیدا شد

سر بریده زن آمریکایی پشت در خانه اش پیدا شد
آرزو کیهان خبرنگار

شوهر خشمگین آمریکایی سر همسرش را با شمشیر در خیابان برید.

 به گزارش ایران آنلاین، بنا بر اطلاعات پلیس کالیفرنیای آمریکا جسد بی سر "کارینا کاسترو" 27 ساله صبح پنجشنبه پشت در آپارتمانش در خیایان سن کارلوس پیدا شد.
در پی کشف جسد بی سر تحقیقات پلیس آغاز و همسر وی "خوزه رافائل سولانو لانداتا"، 33 ساله به جرم قتلش بازداشت شد.


پدرقربانی با کشف جسد دخترش به خبرنگاران بیان کرد: احساس می‌کنم این یک فیلم ترسناک است که باید از آن بیدار شوم.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که کاسترو مادر دو دختر 7 و 1 ساله بوده و به دلیل کتک هایبی وقفه ای که از همسرش می خورد قصد جدایی از وی را داشته این در حالی است که یکی از دوستان قربانی به پلیس بیان کرد که قربانی همواره می ترسید تا به دست شوهرش بی رحمانه کشته شود و بارها تهدید به مرگ شده بود.


مادربزرگ "کارینا" ، دانیل گانن، در مصاحبه با خبرنگاران درباره نوه خود بیان کرد او زنی مهربان و دوستدار فرزندانش بود و با درآمد کار به عنوان راننده آمبولانس هزینه های خانواده اش را تامین می کرد. او بسیار سر سخت بود و همواره از رفتارهای وحشیانه همسر حسود و شکاکش در عذاب بوده است.


سخنگوی پلیس کالیفرنیا نیز بیان کرد قتل بسیار بی رحمانه و وحشیانه صورت گرفته است، قاتل شبانه قربانی را از خانه بیرون کشیده و پس از بریدن سرش، سر و جسد را پشت در خانه رها کرده است رفتاری جنون آمیز که باعث نگرانی ساکنان منطقه شده است در حال حاضر قاتل بازداشت و تحت بازجویی پلیس قرار دارد. گفته می شود این زوج مدتها با یکدیگر درگیری داشته و قاتل بارها قربانی را تهدید به مرگ کرده بود.

انتهای پیام/

کپی