اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نکونام دستیار کی‌روش نمی‌شود

نکونام دستیار کی‌روش نمی‌شود

به گزارش ایران آنلاین، باشگاه فولاد خوزستان موافقت با حضور جواد نکونام سرمربی این تیم را به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال تکذیب کرد.

 با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در روزهای آینده وارد تهران می شود تا کارش را به صورت رسمی با تیم ملی فوتبال آغاز کند.

با اعلام ورود کی‌روش در  چند روز آینده، گمانه‌زنی‌ها درباره دستیاران او در حالی بالا گرفته است که امشب منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در یک گفتگوی تلویزیونی از حضور جواد نکونام در کادر فنی تیم ملی فوتبال به عنوان دستیار ایرانی کی‌روش خبر داد.

دقایقی پس از این صحبت‌ها، روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان اظهارات مطرح شده در شبکه خبر را تکذیب کرد.

در متن این جوابیه آمده است: در برنامه امشب (چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۱) مجله فوتبال شبکه خبر و در حضور آقای منصور قنبرزاده، نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال ایران عنوان شد که مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با انتقال آقای جواد نکونام، سرمربی تیم بزرگسالان این باشگاه به تیم ملی موافقت کردند که از این طریق ضمن تکذیب این اظهارات به اطلاع اهالی فوتبال و خصوصا هواداران فولاد می‌رساند که این باشگاه همچون گذشته بر ادامه همکاری با آقای نکونام بر اساس قرارداد فی ما بین تاکید داشته و با این انتقال مخالف است.

انتهای پیام/

 

 

کپی