اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
تبلیغات/

10 نکته روان شدن در زبان انگلیسی با سرعت بیشتر

10 نکته روان شدن در زبان انگلیسی با سرعت بیشتر

تمام مراحل تسلط ذکر شده در اینجا بر اساس فعالیت هایی است که من برای استفاده به عنوان بخشی از استراتژی آموزش الکترونیکی طراحی کرده ام. از آنجایی که امروزه تقریباً همه برنامه‌ های آموزش الکترونیکی را با کلاس‌های کنفرانس حضوری یا ویدیویی ترکیب می‌کنند، کار روانی که ما انجام می‌دهیم بر روی بسیاری از فناوری‌های آنلاین و آفلاین سرمایه‌گذاری می‌کند.

 آموزش زبان انگلیسی از صفر و کاملا رایگان می باشد.

 

 

1. فهرست واژگان طولانی را یاد نگیرید

چرا که نه؟ شخصاً، علیرغم اینکه واقعاً می‌خواهم ترکی منطقی صحبت کنم، هرگز نتوانستم فهرست‌های واژگان طولانی را یاد بگیرممن تعداد کمی از بزرگسالان را ملاقات کرده ام که انجام این کار را آسان می دانندبهترین آموزشگاه آیلتس تهران را در اینجا ببینید.

خوب، خبر خوب این استاکنون که منابع اینترنتی گسترده ای داریم، راه دیگری و بهتر برای بهبود تسلط شما وجود داردباز هم، یادگیری آنلاین منابع صوتی/تصویری عظیمی را فراهم می‌کند که در روش‌های سنتی یافت نمی‌شوندکلمات همیشه در یک زمینه معنی دار هنگام صحبت رخ می دهند و ما باید این بافت کلمه را به عنوان یک واحد واحد تا جایی که ممکن است یاد بگیریم.

2. با گوش دادن به کسی که روان انگلیسی صحبت می کند، یاد بگیرید که به طور روان انگلیسی صحبت کنید

ما در بالا در مورد گوش دادن به سخنرانان انگلیسی صحبت کردیم که شما آنها را تحسین می کنید و دقیقاً این نوع مواد صوتی است که باید روی آن کار کنید تا از مفیدترین اصطلاحات، عبارات، ساختار جمله، عبارات سیگنال، الگوهای صوتی و غیره استفاده کنیدپیوندهای زیادی به پادکست های مفید، گفتگوهای TED، مصاحبه های ضبط شده، فیلم ها و غیره در برنامه های آموزش الکترونیکی من.

ایده کپی کردن است، بله کپی کنیداز طیف وسیعی از منابع آنلاین موجود استفاده کنیداز کسانی که کاری را که می خواهید یاد بگیرید به خوبی انجام می دهند کپی کنیداین می تواند یک مصاحبه رادیویی با شخصی باشد که شما آن را تحسین می کنید، یک ارائه TED توسط فردی در زمینه حرفه ای شما، یا یک پادکست از انواع مختلف سخنرانان طراحی شده برای اهداف یادگیریاینجاست که آموزش الکترونیکی مزایای زیادی را برای انتخاب مطالب متناسب با علایق زبان آموزان، سطح زبان و سبک های ارتباطی ارائه می دهد.

3. به مصاحبه های رادیویی گوش دهید

آنها معمولاً مبتنی بر موضوع هستند و بنابراین حاوی تعداد زیادی زبان کلیدی مرتبط با آن موضوع هستندآنها همچنین شامل طیف گسترده‌ای از فرم‌های پرسش و پاسخ و سبک‌های مکالمه پر از زبان نرمی هستند که کاربران زبان دوم اغلب آن را از دست می‌دهند.

4. شنونده فعال باشید

شما کشف کرده اید که شکاف های ارتباط گفتاری شما کجاستشما می‌دانید کجا می‌توانید صدای با کیفیت را پیدا کنید تا بتوانید انگلیسی واقعی خود را بسازید، اما چگونه می‌توانید این زبان را برای استفاده روان فعال کنید؟ بیشتر اوقات، وقتی به هر چیزی گوش می‌دهیم، بر درک آنچه که یک گوینده می‌گوید تمرکز می‌کنیمبا این حال، وقتی می‌خواهیم تسلط خود را از طریق تمرین‌های شنیداری بهبود ببخشیم، درک ساده یک گوینده کافی نیستچرا؟ زیرا در به دست آوردن نکته، ناخودآگاه این ایده را به زبان اول خود بازگردانده ایمما "چهرا می دانیم اما "چگونهرا که برای بازتولید آن به خوبی لازم است توجه نکرده ایم.

5. با استفاده از جملات سه بخشی روان تر صحبت کنید

صحبت کردن روان در تکه تکه ها بسیار ساده تر از جملات کامل استحتی زمانی که شما عبارات، ساختارها، الگوهای صوتی کامل را فعال کرده اید، باز هم جمع کردن همه اینها برای تشکیل جملات کامل آسان نیستتردید بین تک تک کلمات محتمل است و این روشی نیست که انگلیسی طبیعی صحبت می شودبه یک مکالمه گوش دهید و الگوی 2/3 قسمتی را خواهید شنیدبنابراین، سعی کنید جمله خود را در 2/3 قسمت بسازید و از مکث بین قسمت ها استفاده کنید تا به شما فرصت دهید تا از نظر ذهنی برای قسمت بعدی آماده شوید.

7. برای تلفظ واضح، "Schwa" را دوست خود قرار دهید

این "کوچکترینصدادار در انگلیسی گفتاری و همچنین رایج ترین صدا استاین یکی است که اغلب جایگزین واکه های دیگر می شود، زمانی که آنها تاکیدی ندارندالگوهای استرس (هم در کلمات و هم در عباراتجزء مهم معنا هستندبسیاری از زبان‌آموزان به سختی می‌توانند به اندازه کافی با صداهای صدادار تاکید شده و بدون استرس مقابله کنند و "schwa" کلید موفقیت استاز نظر استراتژی‌های آموزش الکترونیکی، کار تلفظ آنلاین بخش اساسی هر برنامه آموزش الکترونیکی است که برای تسلط در صحبت کردن طراحی شده استمطالب ویدئویی/صوتی با دقت درجه بندی شده در مورد عناصر کلیدی سیستم صوتی انگلیسی را می توان به صورت آنلاین برای دسترسی شخصی همراه با تمرینات تعاملی شنیداری/گفتاری پر کردن شکاف ارائه کرد.

8. از دیکشنری دو زبانه استفاده نکنید

خوب است که برای بهبود تسلط خود از یک فرهنگ لغت انگلیسی-انگلیسی استفاده کنید زیرا باعث می شود به جای ترجمه به زبان انگلیسی فکر کنید و همچنین روشی جایگزین برای بیان یک کلمه یا عبارت در اختیار شما قرار می دهددیکشنری یادگیری آنلاین کمبریج ایده آل استاین یک فایل صوتی از تلفظ انگلیسی و آمریکایی و لیستی از کاربردهای مختلف یک کلمه را به شما می دهد، به خصوص برای افعال عبارتی خوب است.

9. تمرینات را از کتاب های دوره خود بازیافت کنید

علاوه بر منابع اینترنتی گسترده، کتاب های دوره شما برای تمرین های بازیافت ایده آل هستندبه عنوان مثال، می توانید تقلید از یک سخنران را در قطعات صوتی، جمله به جمله تمرین کنیدمی توانید یک جمله کامل از یک متن یا تمرین دستور زبان را حفظ کنید و آن را با صدای بلند بگویید تا با اشکال پیچیده تر هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس داشته باشید و به شما کمک کند از ریتم/استرس معنادار استفاده کنیدانجام این کار را از خودتان ضبط کنید و تا زمانی که از نتیجه راضی باشید تکرار کنیدمی‌توانید هر صدایی را بگیرید و سعی کنید در حین گوش دادن با یادداشت کردن زبان کلید، آن را بازگو کنید.

 

کپی