اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ممنوعیت تردد کامیون‌ها در معابر پایتخت در تاسوعا و عاشورا

ممنوعیت تردد کامیون‌ها در معابر پایتخت در تاسوعا و عاشورا

به گزارش ایران آنلاین، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت شبانه‌روزی آمد و شد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به نقل از پلیس تهران، سرهنگ علی همه‌خانی درباره تمهیدات ترافیکی و ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در شب‌های ماه محرم، گفت: همانگونه که از ابتدای ماه محرم از سوی پلیس راهور تهران بزرگ درباره منع تردد کامیون‌ها در دهه اول به ویژه شب‌های نهم و دهم اطلاع رسانی شده بود، همکاران ما از تردد کامیون‌ها در سطح معابر شهری جلوگیری خواهند کرد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به تردد دسته‌های عزاداری و حضور عزاداران در معابر تصمیم بر آن شد تا تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در این ایام و به ویژه در شب تاسوعا و عاشورای حسینی ممنوع شود، از همین رو این کامیون‌ها باید در روزهای دیگر وارد معابر تهران شوند.

سرهنگ همه‌خانی گفت: کامیون‌هایی که در این ایام متوقف شوند در صورت امکان با راهنمایی پلیس از اولین خروجی‌ها به بیرون از شهر هدایت می‌شوند یا تا پایان مراسم عزاداری در مکان‌های ایمنی که برای آنها در نظر گرفته شده متوقف و سپس اجازه تردد خواهند یافت.

وی از همه سازمان‌ها و نهادهای ذیربط که در اطلاع‌رسانی وضعیت تردد کامیون‌ها در دهه اول محرم و شب‌های تاسوعا و عاشورا پلیس را یاری کردند قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کپی