اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ناکامی های تل آویو در برابر مقاومت

ناکامی های تل آویو در برابر مقاومت

روزنامه تایمز اسرائیل جمعه شب در خبری به نقل از دفتر بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که وی با فراخوان دادن ۲۵ هزار سرباز ذخیره موافقت کرده است.

به گزارش ایران آنلاین از این پایگاه خبری، همچنین شبکه پخش رژیم صهیونیستی موسوم به کان نیز اعلام کرد که در یک اقدام استثنایی، گانتش با به کار گرفته شدن ۲۵ هزار سرباز ذخیره موافقت کرده است.

همچنین روزنامه یدیعوت آحارانوت چاپ سرزمین‌های اشغالی نیز گزارش داد که به عنوان بخشی از عملیات آنچه "فجر صادق" اعلام شده، گانتس موافقت خود را برای بسیج نیروهای نظامی اسرائیلی که به ۲۵ هزار تن می رسند و برحسب نیاز عملیاتی اعلام کرده است.

این روزنامه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی بسیج گسترده نیروهای ذخیره را آغاز کرده است.

براساس گزارش این رسانه، بنا به ارزیابی شرایط، مقرر شد که به صورت گسترده و برای تقویت نیروا در فرماندهی جنوبی، دفاع هوایی، جبهه داخلی و نیروهای رزمی، از نیروهای ذخیره استفاده شد.

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که به دنبال موشک باران مناطق مختلف مناطق مختلف اسرائیل، شیرازه کار از دست نیروهای صهیونیست خارج شده و موجی از وحشت بر ساکنان مناطق مختلف آن و نیز در میان نظامیان اسرائیلی حاکم شده است.

نیروهای مقاومت در مرحله نخست پاسخ به تجاوز عصر جمعه صهیونیست‌ها به نوار غزه که در جریان آن تاکنون ۱۰ تن شهید و ۵۵ نفر دیگر زخمی شدند، ۱۰۰ موشک را روانه مناطق مختلف اسرائیل کردند.

مقامات صهیونیست با اذعان به ناتوانی گنبد آهنین در رهگیری موشک‌های شلیک شده تأیید کردند که چند موشک به مناطق اسرائیل اصابت کرده است.

انتهای پیام/

 

 

کپی