اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

افزایش ساعت کار مترو تا ۲۴ در ایام سوگواری پیش رو

افزایش ساعت کار مترو تا ۲۴ در ایام سوگواری پیش رو

به گزارش ایران آنلاین، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، ساعت کاری مترو در خطوط درون شهری تا ساعت ۲۴ افزایش یافته است.

احسان حامدمقدم روز چهارشنبه افزود: به منظور سرویس‌دهی هرچه بهتر به عزاداران حسینی از امروز چهارشنبه ۱۲ تا پایان روز دوشنبه ۱۷ مرداد ماه سرویس دهی در خطوط یک تا هفت متروی تهران تا ساعت ۲۴ افزایش می‌یابد.

وی با تاکید بر اینکه  اعزام آخرین قطار از ایستگاه های مبدا ساعت ۲۳ خواهد بود، خاطرنشان کرد: سرویس‌دهی در خط پنج، خط فرودگاه امام خمینی(ره) و فرودگاه مهرآباد تغییری نخواهد داشت. 

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو گفت: تردد مسافران در ایستگاه‌های مترو به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و هر زمان که نیاز باشد قطارهای فوق‌العاده جهت جابجایی بهتر و سریع‌تر مسافران اعزام خواهند شد.

وی همچنین افزود: به منظور تسهیل در رفت و آمد شرکت‌کنندگان در مراسم شیرخوارگان حسینی به مصلی امام خمینی(ره) شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در روز جمعه ۱۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ خدمات رسانی ویژه دارد.

حامدمقدم گفت: باتوجه به برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) و به منظور رفاه حال شهروندان و شرکت‌کنندگان در این مراسم سرویس‌دهی در تمامی خطوط از خطوط یک تا هفت از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود و شهروندان را برای  حضور در این مراسم به ایستگاه‌های مصلی امام خمینی(ره) و شهید بهشتی واقع در خط یک و سه مترو انتقال می‌دهد.

وی تصریح کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و شرکت‌کنندگان در این مراسم سرفاصله حرکت قطارها از ابتدای صبح تا ساعت ۱۰:۳۰ در خط یک از ۷ به ۵ دقیقه و درخط سه از ۱۰ به ۶ دقیقه کاهش می‌یابد.

حامدمقدم خاطرنشان کرد: در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز برای تسهیل در رفت و آمد مسافران اعزام خواهد شد.

/انتهای پیام

کپی