اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزیر جهاد کشاورزی: پیگیر مطالبات کارکنان وزارتخانه هستیم

وزیر جهاد کشاورزی: پیگیر مطالبات کارکنان وزارتخانه هستیم

به گزارش ایران آنلاین،وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیگیر مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی هستیم تا بتوانیم مشکلات آنان را برطرف کنیم.

به نقل از وزارت جهاد کشاورزی،« سیدجواد ساداتی‌نژاد » در نشست صمیمانه با نمایندگان کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با موضوع حقوق و رفاهیات‏، افزود: کارکنان وزارت جهاد کشاورزی در این شرایط اقتصادی از نظر مالی به شدت تحت فشار هستند و ما در دولت و مجلس هر چه در توان داریم انجام داده و خواهیم داد تا بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: نامه‌نگاری‌ها با مجلس هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده و طبق قانون مجلس شورای اسلامی، دست دولت هم بسته است اما در بخش داخلی و با املاک وزارتخانه باید در زمینه بیمه و کمک رفاهی به کارکنان اقدام کنیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برای اعتبارات بخش کشاورزی در سال آینده در مجلس در حال بحث هستیم و در دولت هم به دنبال مطالبات کارکنان وزارت جهاد کشاورزی خواهیم بود.

ساداتی نژاد گفت: مشکل تامین مالی تعاونی‌های مسکن کارکنان باید برطرف شود و تمام دغدغه ما این است که بتوانیم فشار موجود بر کارکنان وزارت جهاد کشاورزی را کاهش دهیم.

در این نشست در رابطه با مسائلی اعم از تفاوت احکام حقوقی وزارت جهاد کشاورزی با سایر وزارتخانه‌ها، افزایش فوق‌العاده ویژه تا ۵۰ درصد، قانون فوق‌العاده تسری به صورت خاص برای دامپزشکی، اصلاح ضریب سختی کار، تفاوت پرداخت اضافه‌کاری‌ها در سازمان‌های جهاد کشاورزی در استان‌ها، رفع مشکل مسکن ملی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و عدم تعلق سختی کار در مراکز استانی بحث و گفتگو شد.

انتهای پیام/

کپی