اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان همدان؛

شهرستان بهار ۷ برابر کل بودجه عمرانی اعتبار جذب کرد

شهرستان بهار ۷ برابر کل بودجه عمرانی اعتبار جذب کرد

فرماندار شهرستان بهار گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان همدان این شهرستان توانست یک دهم مصوبات استانی برابر با هفت برابر کل بودجه عمرانی شهرستان اعتبار جذاب کند.

به گزارش ایران آنلاین، روح اله نباتی فرماندار شهرستان در خصوص  دستاوردهای سفر رئیس جمهوری به استان همدان و به طور اخص شهرستان بهار را تشریح کرد.

به گفته وی، تمامی مشکلات و نیازمندی های شهرستان شناسایی و اعلام شد همچنین اولین موضوع ای که مکاتبه شد بحث تفکیک حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ بود که قول داده شد در اولویت قرار بگیرد.

نباتی تاکید کرد: در این سفر هیچ کدام از شهر ها و بخش ها از قلم نیفتاد و سعی شد عدالت رعایت شود.

وی در خصوص پروژه ها و بورجه هایی که تخصیص داده شد اعلام کرد: اولویت برای تکمیل پروژه هایی با پیشرفت ۵۰ درصد است و با توجه به اینکه ۶۰ فقره پروژه نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد لذا  برای این پروژه ها اعتباراتی تخصیص داده شد.

نباتی افزود: به همین جهت برای زیر گذر بهاران، تکمیل و تعمیر سرویس بهداشتی و سیستم سرمایه گرمایشی مدارس، مجموعه ورزشی،ایستگاه تولید بزر کشاورزی،کنارگذر غربی همدان،جاده گردشگری غارعلیصدر، توسعه مرکز فنی و حرفه ای بودجه تخصیص داده شد.

لازم به ذکر است رئیس جمهوری در سی امین سفر استانی پنج شنبه وارد همدان شد در جریان این سفر، آیت الله رئیسی در شهرستان‌های کبودرآهنگ و همدان در جمع مردم حضور پیدا کرد.

نمایندگان دولت نیز در سایر شهرستان‌های استان حضور یافتند و از نزدیک در جریان مسائل و ظرفیت‌های استان قرار گرفتند.

شایان ذکر است ماحصل این سفر ۱۷۹ طرح برای عمران و آبادانی به ارزش ۱۴ هزار میلیارد تومان تصویب شد.

کپی