اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

اجرای سومین مرحله طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز/ بیش از هزار متهم دستگیر شدند

اجرای سومین مرحله طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز/ بیش از هزار متهم دستگیر شدند

به گزارش ایران آنلاین،رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فراجا از اجرای سومین مـرحلـه طــرح سـراسـری مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: در این راستا یک هزار و ۳۷ متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

 سرهنگ جلال امینی اظهار داشت: سومین مـرحلـه طــرح سـراسـری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری با اولویت کالای ممنوعه به عنوان یکی از راهبـردهای عملیـاتـی به منظور شناسایی و انهدام شبکه‌های قاچاق سازمان‌یافته و ناامن کردن مبادی ورودی و خروجی، محل‌های دپو و توزیع کالای قاچاق و تشـدیـد بـرخـورد بـا پـدیـده شــوم قاچاق در استان‌های سراسر کشور با استفـاده از همه امکانات و ظرفیت رده‌های انتظامی و مرزبانی اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، انواع کالای قاچاق، شامل ۳۶ هزار و ۱۲۵ عدد کالای ممنوعه، سه هزار و ۱۲۴ عدد انواع تجهیزات دریافت از ماهواره، ۶ هزار و ۸۶۴ عدد اقلام ضدفرهنگی، ۱۲۹ هزار و ۶۱۸ عدد انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، ۸۹۹ قلم انواع دارو، ۶ دستگاه خودرو، ۳۱ دستگاه موتورسیکلت به همراه مقادیر قابل توجهی چای، برنج، کیف و کفش، لوازم یدکی خودرو و مواد خوراکی کشف شد.

این مقام انتظامی یادآور شد: کارشناسان ارزش کشفیات یادشده را بیش از ۲ هزار میلیارد ریال برآورد کردند همچنین ۶۲۲ دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فراجا با بیان اینکه با همه توان و جدیت همواره با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می کنیم از هموطنان درخواست کرد در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی در این زمینه مراتب را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

کپی