اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مردم کبودرآهنگ مشتاق دیدار رییس جمهور هستند

مردم کبودرآهنگ مشتاق دیدار رییس جمهور هستند

به گزارش ایران آنلاین، فرماندار کبودرآهنگ گفت: مردم این شهرستان شور و اشتیاق خاصی برای میزبانی از رییس جمهور دارند و چشم انتظار استقبال و میزبانی از آیت الله رییسی در سی امین سفر استانی هستند.

مسلم غلامی بیان کرد: خدا را شاکریم که در سی امین سفر استانی رییس جمهوری به استان همدان شهرستان کبودرآهنگ به عنوان نخستین مقصد آیت الله رییسی انتخاب شد.

وی افزود: آیت الله سید ابراهیم رییسی ساعت هشت صبح فردا پنجشنبه ششم مرداد در سالن ورزشی ولایت برای مردم شهرستان کبودراهنگ سخنرانی می کند.

فرماندار کبودرآهنگ اضافه کرد: پس از انتخاب این شهرستان برای دیدار مردمی و سخنرانی رییس جمهور، شور و اشتیاق وصف ناپذیری در این شهرستان حاکم شد به گونه ای که مردم به صورت خودجوش در حال راه اندازی ایستگاه های صلواتی و کمک به آماده سازی محل سخنرانی آیت الله رییسی هستند.

غلامی ادامه داد: وضعیت شهرستان کبودرآهنگ و جنب و جوش و نشاط ایجاد شده در شهر بیانگر استقبال پررنگ از رییس جمهور مردمی دولت سیزدهم در این شهرستان است.

وی بیان کرد: علاوه بر استقبال بی نظیر از رییس جمهور، مردم این شهرستان مطالباتی از دولت مردمی دارند که درخواست های آنها با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده تام الاختیار رییس جمهوری در شهرستان کبودرآهنگ، رسیدگی می شود.

شهرستان کبودرآهنگ با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت، سه بخش، سه شهرستان و  ۱۲۷ روستا، ۱۹ درصد مساحت استان همدان را تشکیل داده است.

آیت الله رییسی رییس جمهور در سی امین سفر استانی دولت روز پنج شنبه ۶ مردادماه جاری به دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان سفر می کند.

رییس جمهور در چندماهه اخیر و از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم ضمن یک سفر به شهرستان های استان تهران، به ترتیب به استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، اردبیل، سمنان، زنجان، لرستان، یزد، قم، هرمزگان، گیلان، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، البرز، قزوین، آذربایجان غربی، خوزستان (سفر سرزده به آبادان / ‏‬ متروپل)، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، خراسان شمال، کردستان، کرمانشاه و مرکزی سفر کرده است.

خبرها و گزارش های بیشتر از سفر استانی رییس جمهور به این استان را در پرونده خبری «دیار هگمتانه میزبان سی‌امین سفر استانی رییس جمهور» دنبال کنید.


/انتهای پیام

کپی