اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

بهادری جهرمی: امکان وثیقه‌گذاری سهام بورسی برای دریافت تسهیلات بانکی فراهم شد

بهادری جهرمی: امکان وثیقه‌گذاری سهام بورسی برای دریافت تسهیلات بانکی فراهم شد

به گزارش ایران آنلاین،سخنگوی دولت گفت: امکان وثیقه‌گذاری سهام بورسی برای دریافت تسهیلات بانکی فراهم شد و سهامداران می‌توانند از سهام خود به عنوان وثیقه استقاده کنند و به سهولت تسهیلات بانکی دریافت کنند. دولت با جدیت مسیر اصلاح نظام بانکی را پیش می‌برد.

 علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و تسلیت هموطنان در سیل استان فارس، اظهار کرد: امروز در جلسه دولت حدود ۲۰ مصوبه به تصویب رسید.

وی افزود: وزیر اقتصاد گزارش خوبی از سامانه‌ای ارائه کرد که آماده شده است و در این روزها رونمایی خواهد شد.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: امکان وثیقه‌گذاری سهام بورسی برای دریافت تسهیلات بانکی فراهم شد و سهامداران می‌توانند از سهام خود به عنوان وثیقه استقاده کنند و به سهولت تسهیلات بانکی دریافت کنند. دولت با جدیت مسیر اصلاح نظام بانکی را پیش می‌برد.

وی در خصوص آیین‌نامه قانون رتبه‌بندی معلمان نیز گفت: هیات تطبیق مجلس شورای اسلامی ایراداتی را متوجه آیین‌نامه کرده بود که این ایرادات امروز در جلسه دولت مطرح شد؛ بخشی از این ایرادات با نظر معاونت حقوقی و وزیر آموزش و پرورش مورد اصلاح قرار گرفت و بخشی از ایرادات نیازمند بحث بیشتری بود و به کمیسیون بازگشت تا مجددا پس از بحث و بررسی نهایی، در صحن دولت تصویب شود.

بهادری جهرمی ادامه داد: کلیت آیین‌نامه قانون رتبه‌بندی معلمان نهایی است و قابلیت اجرا دارد و ان‌شاالله مسیر رتبه‌بندی با سرعت هرچه بیشتری پیش برود.


انتهای پیام/


 

کپی