اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
در بیست و پنجمین گردهمایی سراسری ائمه جمعه کشور:

وزیر اطلاعات: دولت فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر انقلاب را عملیاتی می‌کند

وزیر اطلاعات: دولت فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر انقلاب را عملیاتی می‌کند

به گزارش ایران آنلاین، وزیر اطلاعات گفت: دولت مردمی و انقلابی آیت الله سید ابراهیم رئیسی تصمیم جدی دارد که فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی را عملیاتی کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب در بیست و پنجمین گردهمایی سراسری ائمه جمعه کشور که در تهران برگزار شد، گفت: دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی تصمیم جدی دارد که فرامین، بیانات و رهنمودهای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی را عملیاتی کند که این امر با یاری امامان جمعه و جماعات و صبر و استقامت مردم امکانپذیر است.

وزیر اطلاعات افزود: به رغم سرمایه‌گذاری دشمن و کارزار جنگ‌های همه‌جانبه علیه امنیت کشور، شرایط امنیتی کشور مطلوب است و در این دولت مردمی و انقلابی با هم افزایی و هماهنگی و همکاری مناسب و همه جانبه که بین دستگاه‌های نظامی، انتظامی، قضایی و اطلاعاتی به وجود آمده است، شاهد اقتدار امنیتی مطلوبی در کشور هستیم.

خطیب همچنین حرکت‌ها و اقداماتی که رژیم صهیونیستی در راستای ایجاد ناامنی و خرابکاری در کشور دنبال می‌کند را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند یکی از تیم‌های عملیاتی رژیم صهیونیستی را برخلاف اعلام یکی از رسانه‌های داخلی پیش از اینکه موفق به بمب‌گذاری شوند دستگیر و توطئه آنها را خنثی کنند.

وی با اشاره به اقدامات اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت ملی کشور بیان کرد: هر کشوری که لانه‌ای علیه امنیت کشور ما داشته باشد بداند که از اقدام ما در امان نخواهد بود.

وزیر اطلاعات افزود: اکنون رژیم صهیونیستی هر روز یک حادثه را تجربه می‌کند و این از توفیقات جبهه مقاومت و برکاتی است که از مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به جای مانده است.

خطیب یادآور شد: دولت قدم‌های بزرگ و ستودنی را برای ساماندهی معیشت مردم برداشته است که انشاالله شرایط اقتصادی کشور به سمت مطلوبی پیش خواهد رفت.

وی درخصوص تعامل با همسایگان گفت: دولت تمام توان خود را به کار گرفته است که ارتباط و تعامل با کشورهای همسایه را گسترش دهد.

وزیر اطلاعات همچنین به سفرهای استانی دولت اشاره کرد و افزود: یکی از عواملی که مردم همراهی خوبی با دولت دارند، رویکردهای مردمی این دولت است که حضور میدانی رئیس جمهور از نشانه‌های آن است.

انتهای پیام/

کپی