اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

عادی انگاری ویروس کرونا، اشتباه بزرگی است

عادی انگاری ویروس کرونا، اشتباه بزرگی است

دبیر اطلاع رسانی شورای اطلاع رسانی البرز گفت: با توجه به خیزش مجدد ویروس کرونا ، عادی انگاری و غفلت از خطرات این بیماری ، اشتباه بزرگی در حوزه سلامت شخصی و عمومی است.

به گزارش ایران آنلاین سعید جابری انصاری در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونای البرز افزود: بی توجهی به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تزریق واکسن یادآور موجب به خطر افتادن سلامت خود و دیگران خواهد شد .سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تاکید کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اماکن و معابر شلوغ شهر و حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی ها و اتوبوسهای شهری و نیز در محل برگزاری جلسات و مراسم ، بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.

انصاری تصریح کرد: اجرای دقیق و مستمر دستورالعمل های بهداشتی اهمیت و تاثیر زیادی بر حوزه سلامت و بهداشت عمومی دارد و کمک شایانی به کاهش و کنترل روند شیوع این بیماری خطرناک می کند.
وی خاطرنشان کرد: شیوع مجدد ویروس کرونا  علاوه تاثیرهای منفی متعددی بر شئون مختلف زندگی و سلامت مردم ، موجب خواهد شد تا بخش زیادی از توان اجرائی کشور و امکانات و منابع مالی موجود ، برای کنترل این بیماری کرونا هزینه شود.

کپی