اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری:

تبیین جایگاه خانواده از ضروریات هویت بخشی به نسل جوان است

تبیین جایگاه خانواده از ضروریات هویت بخشی به نسل جوان است

به گزارش ایران آنلاین،معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تبریک روز خانواده، تبیین جایگاه خانواده و تقدس آن را از ضروریات هویت بخشی به نسل جوان عنوان کرد.

 انسیه خزعلی در رشته توییتی در حساب کاربری خود درباره روز خانواده (۲۵ ذی‌الحجه) نوشت: در نقشه مهندسی کشور یکی از راهبردهای کلان فرهنگی تبیین، تشکیل، تحکیم، تعالی و ایمن‌سازی خانواده است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ادامه داد: تلاش جنگ شناختی برای تغییر تعریف خانواده مقدمه اضمحلال خانواده و نابودی نسل آینده است.

خزعلی تصریح کرد: تشکیل خانواده و تلاش برای آسان کردن آن، چه در جنبه‌های معنوی و فراهم کردن زمینه وصال زوجین و چه در جنبه‌های مادی و فراهم کردن لوازم ضروری ازدواج از قبیل تسهیلات، اشتغال و مسکن از مهمترین اولویت‌های مردم و دولت مردمی است.

وی افزود: تحکیم خانواده با آموزش مهارت‌های ارتباطی، تمرین تاب‌آوری، زندگی برای دیگری و با دیگری، مودت و گذشت و بالا بردن توان مدیریتی در ارتباط موثر بین اعضای خانواده شکل می‌گیرد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ایمن‌سازی خانواده نیز با تعریف چارچوب‌های اخلاقی و تقید اعضا به میثاق‌ها در کنار پاک نمودن جامعه از جلوه‌های جنسی مختص به خانواده و پیشگیری از دخالت عوامل بیرونی حفظ و حراست می‌شود.

انتهای پیام/


 

کپی