اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

قالیباف: سه قوه در هماهنگی و همراهی کامل هستند

قالیباف: سه قوه در هماهنگی و همراهی کامل هستند

به گزارش ایران آنلاین، رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجموعه دولت، مجلس و قوه قضائیه در هماهنگی و همراهی کامل هستند که نعمت بزرگی است.

 محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با نماینده مردم راور و کرمان در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه شهرستان های کرمان و راور با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفت: در این مورد حق با مردم است بنده باور و امید دارم مشکلات اقتصادی کشور ما قابل حل است زیرا یکی از شیطنت های دشمنان انقلاب این است که امید را در جامعه از بین ببرند و یا بگویند مشکلات در صورتی حل می شود که ما دست از باورها و سنت های الهی برداریم.

وی ادامه داد: تک تک حوادث و پدیده هایی که از ۱۵ خرداد اتفاق افتاده نشان داده هر جا ما پای سنت های الهی ایستاده ایم منجر به موفقیت شده است که اجر اخروی هم دارد و هر جا فاصله گرفتیم از نظر مالی و معنوی ضربه خورده ایم.

رئیس مجلس شوری اسلامی گفت: محمدرضا پورابراهیمی نماینده مجلس رکن اصلی و موثر مجلس است و در حوزه های مختلف نقش مهم و اساسی دارد و بدون شک در مجلس در مسایل اقتصادی از نمایندگان موثر در جلسه سران قوا هستند.

پورابراهیمی در ادامه این نشست با اشاره به اینکه ائمه جمعه کرمان نیز تلاش زیادی داشته اند، افزود: شهید حاج قاسم یک چهره ملی و جهانی و از فرزندان این منطقه است و یکی از پایه های اقتدار نظام همین نیروهای ارزشمند مجاهد و مبارز هستند که پای نظام ایستاده اند و کشور را در فراز و نشیب ها یاری کرده اند.

وی جمله «مجلس انقلابی» را مدالی برای نمایندگان این قوه خواند و افزود: مجلس نقش ریل گذاری دارد و تمام امور کشور باید از دروازه مجلس بیرون بیاید و به دستگاه های اجرایی برود.

وی در پایان اظهار داشت: ائمه جمعه نقش مهمی در نهادینه شدن قانون پذیری در جامعه دارند.

/انتهای پیام

 

کپی