اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

برگزاری بیش از ۳۰ مناقصه برای گازرسانی به مناطق مختلف ایلام

برگزاری بیش از ۳۰ مناقصه برای گازرسانی به مناطق مختلف ایلام

سرپرست شرکت گاز استان ایلام گفت: در سال‌جاری بیش از ۳۰ مناقصه بزرگ و متوسط برای گازرسانی به مناطق شهری و روستایی ایلام و همچنین خرید کالاها و تعمیرات انجام شده است.

 به گزارش ایران آنلاین ، محمود کشاورز افزود: این مناقصات برای تاُمین گاز شهری و روستایی و خدمات بهره‌برداری و پشتیبانی و همچنین خرید کالاهای پروژه‌ای و پشتیبانی در شهرها و روستاهای استان در مناطقی همچون شهرستان آبدانان، مهران، هلیلان، چرداول و دره‌شهر و روستاهای تابعه برنامه‌ریزی شده است.
وی با بیان اینکه ارزش کل مصوبات صادره برای برگزاری مناقصات سال‌جاری بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال می‌باشد، اظهار داشت: فرآیند این مناقصات در شهرستان‌های استان جهت گازرسانی به روستاها و همچنین احداث خط انتقال سیروان از کارخانه سیمان تا خط انتقال صادراتی و پروژه GIS شهر ایلام انجام گرفته‌اند.
کشاورز تصریح کرد: شرکت گاز استان ایلام در سامانه تدارکات الکترونیک دولت(ستاد) در حوزه معاملات جزء و متوسط به روش اعلان عمومی، بیش ۵۰ واگذاری در امورات خرید، تعمیرات و بخش خرید خدمت اقدام کرده است.
سرپرست شرکت گاز استان گفت: این شرکت برای شفاف‌سازی در مناقصات و فرآیند انتخاب پیمانکار و واگذاری پیمان از طریق سامانه الکترونیک دولت (ستاد) و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور و درج آگهی در روزنامه‌های سراسری  و همچنین از بخشنامه‌های سازمان مدیریت و بخشنامه وزارت نفت جهت تعیین دامنه مناسب‌ترین قیمت استفاده می کند.
وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال‌جاری جهت رفع نیازهای مردم شریف استان در زمینه‌های گازرسانی و خدمات بهره‌برداری ۵۰ مناقصه بزرگ دیگر برگزار شود.

کپی