اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

بازدید هیات روسی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد

به گزارش ایران آنلاین،هیات روسی که از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو برای شرکت در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» به ایران سفر کرده‌اند، برای بازدید و تبادل تجربیات با حضور در  منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف این منطقه گردشگری دیدن کردند.

به نقل  از مجموعه گردشگری عباس آباد، هیات اعزامی از شهرداری و سازمان گردشگری مسکو در ابتدا با حضور در باغ کتاب در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد از بخش های مختلف فروش و آموزش این مکان بازدید و سپس از برج پرچم، بوستان طالقانی، پل طبیعت و سپس پل ابریشم دیدن کردند.

آنها سپس با حضور در گنبد مینا با امکانات این مجموعه علمی آشنا شدند و از تکنولوژی تصاویر واقعیت مجازی در زمینه های گردشگری مجازی از فعالیت های چند سال اخیر منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد دیدن کردند.

این هیات روسی، در کنار استقبال از برگزاری هفته مشترک فرهنگی بین تهران و مسکو، فضای حاکم در منطقه وسیع فرهنگی و گردشگری عباس آباد را بسیار جذاب تعریف کردند و کنار هم قرار گرفتن مراکز علمی، فرهنگی و گردشگری را از جمله ویژگی‌های مثبت اراضی عباس آباد دانستند که کمتر مکان شهری این خصوصیت را دارد.


انتهای پیام/ 

کپی