اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

اسماعیلی در حاشیه هیات دولت خبرداد:

مخالفت رییس جمهور با تعطیلی برنامه‌های فرهنگی سعدآباد برای استقبال از سران

مخالفت رییس جمهور با تعطیلی برنامه‌های فرهنگی سعدآباد برای استقبال از سران

به گزارش ایران آنلاین،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مخالفت رییس جمهور با تعطیلی برنامه‌های فرهنگی سعدآباد برای استقبال از سران کشورهای خارجی خبرداد.

 محمدمهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: رییس سازمان سینمایی کشور  موضع خوبی در حیطه فعالیت کاری خود دارد و عملکرد وی خوب است و به دنبال تغییر در این حوزه نیستیم.

وی یکی از برنامه اصلی دولت را توجه به مناطق پیرامونی دانست و گفت: بسیاری از هنرمندان منطقه‌ای داریم که مورد توجه رسانه‌ها نیستند، وزارت ارشاد در این دوره به دنبال تقویت این بخش است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره دستور رئیس جمهور برای ادامه اجرای برنامه‌های هنری در مجموعه سعدآباد با توجه به تردد روسای کشورهای خارجی در هفته گذشته گفت که در حال حاضر ما اجراهایی در محوطه سعدآباد داریم که در هفته‌های قبل به دلیل تعدد تردد روسای کشورهای خارجی و برنامه‌هایی که داشتند، در برخی شب‌ها دچار تعطیلی می‌شد.

اسماعیلی ادامه داد: این نکته را به رئیس جمهور  عرض کردم و دستور داد که اولویت با برنامه ای است که مردم بلیت آن را خریده اند و چند هزار نفر هر شب با ذوق و شوق به سعد آباد می‌آیند و برنامه ها را طوری تنظیم کنید که حتی یک مورد هم موجب تعطیلی برنامه هنری نشود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم اضافه کرد که به همین دلیل هفته گذشته که یکی از روسای کشورها در تهران بود این مشکل که پیش آمد بلافاصله با همکاری دفتر رئیس جمهور ساعات کار و ملاقات ها را به نحوی تغییر دادند که برنامه بدون حاشیه اجرا شد و مردم هم برنامه شان لغو نشد و همه چندهزار نفر نیز در سعد آباد برنامه را تماشا کردند.


انتهای پیام/


 

کپی