اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

گازرسانی به تمام شهرک‌های صنعتی استان خراسان جنوبی تا پایان مردادماه

گازرسانی به تمام شهرک‌های صنعتی استان خراسان جنوبی تا پایان مردادماه

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از گازرسانی به تمام شهرک‌های صنعتی تا پایان مرداد ماه امسال خبر داد.

  به گزارش ایران آنلاین ، سیدمحمود هاشمی در حاشیه بازدید از برخی از پروژه‌های گازرسانی اظهار داشت: در حال حاضر گازرسانی به 14 شهرک صنعتی در سطح استان به انجام رسیده و عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک‌های صنعتی مصوب باقیمانده شامل شهرک‌های صنعتی شهرستان‌های زیرکوه و درمیان نیز در دست اجرا است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در تشریح آخرین وضعیت گازرسانی به شهرک‌های صنعتی استان افزود: گازرسانی به تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی مصوب استان تا پایان مرداد ماه سال جاری تکمیل خواهد شد.
اشمی بیان کرد: خطوط گازرسانی از حدود 16 سال پیش وارد خراسان جنوبی شد که می‌توان آن را به دو دوره هشت ساله تقسیم کرد؛ در بخش شهری در هشت سال نخست 14 شهر گازرسانی شد و در هشت سال دوم و هم‌زمان با دولت تدبیر و امید هر 30 شهر استان گازرسانی شده‌اند.
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: در بخش صنعت نیز در هشت سال نخست 162 صنعت گازرسانی شده و در دولت‌های یازدهم و دوازدهم یک هزار و 600 صنعت به شبکه گاز متصل شده و گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی 10 برابر رشد داشته است.
وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته جهت گازرسانی به واحدهای صنعتی باقیمانده تا پایان آذر ماه، تمامی واحدهای صنعتی موجود در استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.
انتهای پیام

کپی