اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

گازرسانی به ۹۶روستا و واحد صنعتی دراستان بوشهر

گازرسانی به ۹۶روستا و واحد صنعتی دراستان بوشهر

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: در سال 1400 طبق برنامه ریزی های انجام شده، این شرکت موفق به گازرسانی به 36 روستا و بیش از 60 واحد صنعتی دیگر در کل استان شد که گام مهمی در راستای توسعه عدالت اجتماعی، تولید و پیشرفت صنایع محسوب می‌شود.

به گزارش ایران آنلاین، مسلم رحمانی در این ارتباط افزود: این شرکت سال 1400 نزدیک به 350 کیلومتر شبکه‌گذاری در سطح استان اجرا کرد.
وی اضافه کرد: این زیرساخت زمینه بهره‌مندی 99 درصد از جمعیت شهری و روستایی استان بوشهر از گاز طبیعی را فراهم کرده است.
رحمانی ادامه داد: علاوه بر این تا پایان سال 1400 با اجرای بیش از 223 هزار انشعاب گاز در 39 شهر و 489 روستای استان، بیش از 251 هزار مشترک از گاز طبیعی در بخش های خانگی، عمومی و صنعتی استفاده می کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به این‌که بیش از 99 درصد از فروش گاز در بخش صنایع استان است، این شرکت گام مهمی را در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از تولید برداشته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در ارتباط با برون‌سپاری خدمات شرکت گاز استان بوشهر گفت: 21 فرایند مرتبط با مشترکان گاز به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده‌ که از این شمار تعداد 10 فرایند بصورت کامل الکترونیکی و برخط شده  که اقدامی موثر در راستای توسعه دولت الکترونیک، تکریم ارباب رجوع به شمار می آید.
وی عنوان کرد: راه‌اندازی سامانه‌های ارتباط با مشتریان برای رسیدگی به شکایت، ثبت ۶ اختراع در زمینه گازرسانی از جمله استفاده از لوله‌های کامپوزیت و دستگاه نشت‌یاب نقطه‌ای، حمایت از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا و کسب رتبه نخست جشنواره شهید رجایی، اقدامات مهم شرکت گاز استان بوشهر در سال گذشته بود.
رحمانی اضافه کرد: کسب تندیس نقره‌ای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت، لوح و تندیس مدیریت مالی کشور، تندیس زرین خدمات سبز از سال 96 تا99 ، کسب گواهینامه چهارستاره تعالی سازمانی، کسب رتبه برتر در بخش‌های روابط عمومی و حراست نیز از دیگر موفقیت‌های این شرکت در سال گذشته به شمار می‌رود.

کپی