اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
1401/4/15 ، 12:14
کد خبر:784827
ایران مدیا

کلمات کلیدی
فیلم/توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درارتباط با سارقان بانک ملی ، حمید نوری و حادثه قطار مشهد

به گزارش ایران آنلاین، سخنگوی قوه قضائیه:یکی از متهمان سرقت بانک ملی با قرار وثیقه آزاد شده بود.کیفرخواست پرونده صادر شده و به دادگاه کیفری رفته است.متهمان محکوم به حبس و احکام آن‌ها قطعیت پیدا کرده است.

سخنگوی قوه قضائیه: حمید نوری در حبس انفرادی است و به پزشک دسترسی ندارد.دولت سوئد درباره اعمال محدودیت‌ها مسئول است.وزارت خارجه آزادی نوری را با فوریت طلب کند.

سخنگوی قوه قضائیه: در حادثه ریلی قطار مشهد یزد لوکوموتیوران و راننده بیل مکانیکی و رئیس قطار و متصدی ترافیک خط و سرپرست بهسازی ریل تفهیم اتهام شده‌اند و قرار تعقیب قانونی برای آنها صورت گرفته است.

وی افزود:در ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ جهت تحقیقات و شرکت در کمیسیون سوانح تحویل ماموران پلیس راه شرق شدند و بعد به زندان عودت داده شدند و افرادی که با تودیع وثیقه می توانستند آزاد شوند مطابق قانون تودیع وثیقه شده و آزاد شدند. در هفت مورد مطالب احصا شده است درصد قصور احصا شده است و براساس آن اقدامات قضایی بعدی نسبت به قاصران و مقصران صورت می گیرد.

سخنگوی قوه قضائیه: در رابطه با واقعه متروپل ۱۶ نفر بازداشت شده‌اند.هویت اجساد با انگشت‌نگاری و آزمایش DNA شناسایی شده است.حسین عبدالباقی در حادثه کشته شده است.


انتهای پیام/


 

کپی
آخرین اخبار