اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
در حاشیه هیات دولت:

بهادری جهرمی: لایحه اصلاح موادی از قانون بودجه ۱۴۰۱ در دولت تصویب شد

بهادری جهرمی: لایحه اصلاح موادی از قانون بودجه ۱۴۰۱ در دولت تصویب شد

به گزارش ایران آنلاین،سخنگوی دولت گفت: لایحه اصلاح موادی از قانون بودجه ۱۴۰۱ در جلسه امروز دولت به تصویب رسید که درباره برخی از مواد قانون بودجه است که آثار تورمی دارد و باید تدابیری برای آنها اندیشیده می‌شد.

 علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در هفته گذشته برخی اخبار خوب را داشتیم که منتشر شد، اظهار داشت: خبر خوش تسهیل و تسریع اعطای وام ازدواج را پس از دستور رییس جمهور داشتیم که ظرف ۴۸ ساعت بخشنامه مربوطه صادر شد و همه بانک‌ها مکلف‌اند نهایتا ۱۰ روز پس از تکمیل مدارک، وام ازدواج را پرداخت کنند.

وی افزود: برخی افتتاح ها در مراکز درمانی و بهداشتی داشتیم به ویژه در برخی استانهای محروم که البته این افتتاح ها تمام نشده و در هفته های آینده خبرهای خوش دیگری در این حوزه حواهیم داشت.

بهادری جهرمی ادامه داد: خبر خوشی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات داشت در حوزه تخصیص سهمیه اینترنت به دهک‌های پایین جامعه که این عزیزان با مراجعه به سایت مربوطه می‌توانند از آن استفاده کنند.

سخنگوی دولت گفت: در هفته جاری اولین مصوبه کارگروه اقتصاد دیجیتال ابلاغ شد که این کارگروه هم به منظور حمایت از کسب و کارهای حوزه فضای مجازی در این دولت تشکیل شده بود.

وی درباره مصوبات جلسه امروز هیات وزیران، گفت: لایحه اصلاح موادی از قانون بودجه ۱۴۰۱ در جلسه امروز دولت به تصویب رسید که درباره برخی از مواد قانون بودجه است که آثار تورمی دارد و باید تدابیری برای آنها اندیشیده می‌شد.


انتهای پیام/


 

کپی