اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

شرکت بهره‌برداری مترو با تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجود اتفاقات خوبی را رقم زده است

شرکت بهره‌برداری مترو با تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجود اتفاقات خوبی را رقم زده است

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: علی‌رغم محدودیت‌های موجود در مجموعه شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، در دوره جدید مدیریت اتفاقات خوبی رقم خورده و مسیر برای ساخت داخلی قطعات مورد نیاز مترو و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان هموارتر شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ داوود گودرزی با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از غرفه شرکت بهره‌برداری مترو دیدن کرد.

وی ضمن خداقوت به مجموعه شرکت بهره‌برداری مترو تهران افزود: باتوجه‌به نیتی که تیم جدید مدیریت شهری در خصوص خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان دارد هرچقدر هم که خلاقیت، نوآوری و کار جدید انجام دهیم باز هم انتظار لازم را برآورد نکردیم و خود را مدیون مردم می‌دانیم.
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران تصریح کرد: ‌همه ما برای اینکه بتوانیم یک خدمتی را هرچه سریع‌تر و بهتر به نتیجه برسانیم شب و روز نمی‌شناسیم.

وی با اشاره به اینکه  مترو تهران و حومه جز معدود مجموعه‌های است که روزانه میزبان تعداد زیادی از شهروندان است و به آنها خدمات‌رسانی می‌کند گفت: همین امر موجب شده تا این شرکت برای ما اولویت داشته باشد تا هم‌ کمک و حمایت کنیم و هم  پیگیری‌ها و رصدمان جدی تر باشد.
گودرزی با اشاره به اینکه با تمام محدودیت‌ها و مشکلات موجود اتفاقات خوبی در این شرکت رخ‌داده است خاطرنشان کرد: باید زودتر و بهتر از اینها خودمان را به حد مطلوب مورد انتظار برسانیم.
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران در ادامه گفت: به‌کارگیری مجموعه‌های داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان در ساخت قطعات یک حرف بسیار مهم و جدی است که درخواست مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان و ما است و باید زودتر عملیاتی شود.
گودرزی با اشاره به اینکه صحبت در خصوص تولید قطعات در داخل کشور موضوعی است که از ابتدای ورود دکتر شایسته به شرکت بهره‌برداری مطرح است گفت: تولید قطعات کاری نیست که در داخل کشور نتوانیم انجام دهیم، باید هرکجا خلأ وجود دارد سریع ورود پیدا کنیم و زمینه را برای حضور متخصصین آماده کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه در بخش ساخت و مدیریت بهتر تجهیزات و حتی در بخش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی اقدامات خوبی انجام شده است اما باتوجه به انتظار شهروندان باید باز هم سطح اقدامات ارتقا پیدا کند گفت: دوستان در نمایشگاه چند نمونه از این کارها را ارائه دادند. انتظار نیز همین است فقط باید همه کمک کنیم تا کارها سرعت گرفته و بادقت بیشتری انجام شود.

کپی