اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

۱۶۲ سمن در استان کرمان فعال‌ هستند

۱۶۲ سمن در استان کرمان فعال‌ هستند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه در استان ۱۶۲ سمن دارای اعتبارنامه فعال‌اند گفت: ۶۰ درصد اعتبارنامه‌های اخذ شده در حوزه اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ایران، میثم پاریزی ظهر امروز دوشنبه ۱۳ تیرماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان به راه‌اندازی مجمع خیرین ازدواج در استان اشاره کرد و گفت: این مهم کار بزرگی برای توسعه ازدواج آسان و کمک به اقشار مستضعف جامعه و شناسایی زوج‌های نیازمند و تهیه جهیزیه است.

او اضافه کرد: در هفته ازدواج بیش از ۴۰۰ برنامه در سطح استان کرمان تدارک دیده شده که یکی از برنامه ها برگزاری مراسم ازدواج آسان ۵۰ زوج در در سالن شهدای کارگر بود.
به گفته‌ی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان مجمع خیرین ازدواج در استان با شعار ازدواج آسان و خانواده پایدار راه‌اندازی شده است و در این مجمع مشاوره‌های قبل و بعد از ازدواج در دستور کار است.
او با انتقاد از تعلل بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج به زوجین گفت: از ابتدای سال تاکنون فقط ۱۶ درصد پرداختی وام ازدواج داشته ایم که نیاز است در راستای فعال شدن فرآیند پرداخت وام های ازدواج به زوجین تذکری به بانک‌ها داده شود.
پاریزی اظهار کرد: در سال ۹۹ میزان ۹۱ درصد و سال گذشته ۸۲ درصد پرداختی وام ازدواج داشته‌ایم.

کپی