اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف دپوی نخ پنبه‌ قاچاق در اصفهان

کشف دپوی نخ پنبه‌ قاچاق در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان از کشف دپوی نخ پنبه‌ قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ "کامران ریاحی"با اعلام این خبر بیان داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر دپوی نخ پنبه‌ قاچاق در یک انبار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پس از تایید صحت و سقم موضوع و با انجام یک سری اقدامات پلیسی و هوشمندانه موفق به شناسایی محل مورد نظر شدند که طی هماهنگی با مرجع قضائی و همکاری سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان به بازرسی از این انبار پرداختند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان با بیان اینکه در بازرسی به عمل آمده 329 کیسه نخ پنبه کشف شد، تصریح کرد: اموال کشف شده فاقد اسناد و مدارک معتبر گمرکی است و ارزش آن ها از سوی کارشناسان 20 میلیارد ریال تعیین شده است، همچنین در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مقام انتظامی در پایان بیان کرد: مقابله با قاچاق همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان نیز می توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

کپی