اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بازی‌های کشورهای اسلامی؛ حریفان فوتبال و والیبال زنان و مردان ایران مشخص شدند

بازی‌های کشورهای اسلامی؛ حریفان فوتبال و والیبال زنان و مردان ایران مشخص شدند

به گزارش ایران آنلاین، گروه‌بندی تیم فوتبال امید ایران در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی قونیه مشخص شد.

 در ادامه نشست سرپرستان کشورهای حاضر در پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی قونیه، گروه بندی تیم فوتبال امید ایران مشخص شد.

در گروه الف: سنگال، ترکیه، الجزایر و  کامرون حضور دارند و در گروه ب مراکش، ایران، عربستان سعودی و آذربایجان قرار گرفته‌اند.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مرداد ماه در ۲۱ رشته ورزشی به میزبانی شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود.

شاگردان مهدی مهدوی‌کیا که میانگین سنی‌ آنها در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از همه تیم‌های حاضر دو سال کوچکتر بوده و در همان مرحله گروهی از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند، در شرایطی راهی ترکیه خواهند شد که وی تصمیم دارد در این مسابقات با بازیکنانی حاضر شود که شرایط سنی‌شان مناسب حضور در المپیک پاریس است.

 حریفان تیم ملی والیبال زنان و مردان ایران مشخص شدند
 گروه‌بندی تیم‌های ملی والیبال زنان و مردان ایران حاضر در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی مشخص شد.

در ادامه نشست سرپرستان کشورهای حاضر در پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی قونیه، گروه‌بندی تیم‌های ملی والیبال زنان و مردان کشورمان مشخص شد.

در گروه الف تیم‌های ملی والیبال مردان کشورهای سودان، آذربایجان، مراکش و کامرون حضور دارند و در گروه ب نیز کشورهای پاکستان، ترکیه، ایران و قطر جای گرفته‌اند.

در بخش زنان نیز در گروه الف کشورهای ازبکستان، اندونزی، ترکیه و ایران حضور داشته در گروه ب نیز کشورهای افغانستان، سنگال، کامرون و جمهوری آذربایجان جای دارند.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۹ تا ۱۸ آگوست ۲۰۲۲ (۱۸ تا ۲۷ مرداد ۱۴۰۱) در قونیه برگزار خواهد شد./انتهای پیام

کپی