اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستور وزیر جهاد کشاورزی برای کمک به زلزله‌زدگان هرمزگان

دستور وزیر جهاد کشاورزی برای کمک به زلزله‌زدگان هرمزگان

به گزارش ایران آنلاین،وزیر جهاد کشاورزی در پیامی، دستور کمک رسانی این وزارتخانه و سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان به زلزله‌زدگان هرمزگانی را صادر کرد.

به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در این پیام «سید جواد ساداتی نژاد» آمده است: حادثه غم‌بار زلزله استان هرمزگان که منجر به جان باختن و مصدومیت هموطنان عزیز کشورمان شد، موجب تألم خاطر و تأثر مردم شریف ایران اسلامی گردید. اینجانب ضمن عرض تسلیت به رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران و ابراز همدردی و تأسف و تأثر فراوان با مردم شریف استان هرمزگان و مناطق زلزله‌زده، به‌ویژه خانواده‌های داغدار، از خداوند منان صبری عظیم و اجری جزیل را برای بازماندگان این حادثه مسئلت دارم و سلامت و عافیت کامل برای آسیب دیدگان و مجروحان را از خداوند بزرگ خواستارم.

وزارت جهاد کشاورزی در کنار سایر دستگاه‌ها، با ظرفیت نیروی انسانی بسیج وزارتخانه و کارکنان جهادی و بکارگیری تجهیزات و امکانات موجود، آمادگی امدادرسانی و کمک به مردم عزیز زلزله‌زده استان هرمزگان را دارد.

در این راستا ضروری است مجموعه بسیج وزارت جهاد کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با هماهنگی و مدیریت نیروها و تجهیز تمام امکانات به یاری فوری زلزله‌زدگان استان هرمزگان بشتابند.

انتهای پیام/ 

کپی