اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سفر یک روزه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به چادگان

سفر یک روزه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به چادگان

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یکروزه خود به شهرستان چادگان ضمن دیدار با فرماندار این شهرستان از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان و شرکت تعاونی نخ پیوسته دشت کبود بازدید کرد.

 به گزارش ایران آنلاین ، میثم مداحی  همراه با معاون روابط کار و مدیران ستادی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان چادگان بازدید کرد و  در نشستی صمیمانه با مدیریت وکارکنان  این اداره از تلاش و زحمات آنها قدردانی کرد.

مداحی حس دغدغه‌مندی و تعهد نیروهای شاغل در شهرستان را از جمله ویژگی‌های قابل تقدیر در شهرستان‌ها دانست و افزود: برای ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم  لازم است فرایند مهندسی مجدد منابع انسانی در سطح ادارات شهرستانی انجام شود و امکانات و تجهیزات متناسب، به‌صورت عادلانه در اختیار شهرستان‌‌ها قرار گیرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در ادامه  فر خود به شهرستان چادگان از طرح اشتغالزایی ۴۵۴نفر از زنان سرپرست خانوار با اولویت فرش دستباف و شرکت تعاونی نخ پیوسته دشت کبود بازدید کرد.

مداحی اجرای چنین طرح‌هایی را زمینه‌ساز ایجاد و تقویت زندگی عزتمندانه برای گروه‌های نیازمند و آسیب‌پذیر دانست.

وی همچنین اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در منطقه را موجب حفظ جمعیت بومی در شهرستان‌ها و کاهش آمار مهاجرت و جابجایی جمعیت به شهرهای بزرگ مطرح کرد و تاکید کرد: کاهش آمار مهاجرت تاثیر مستقیم و غیر مستقیم در جلوگیری از گسترش سکونت‌گاه‌های غیر رسمی در  حاشیه شهرهای بزرگ خواهد گذاشت.

کپی