اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف سلاح و مهمات قاچاق در شمال تهران

کشف سلاح و مهمات  قاچاق در شمال تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 4قبضه سلاح و72عدد فشنگ جنگی در شمال پایتخت خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،  سرهنگ "سعید راستی" با اعلام این خبر گفت: در پی خبر دریافتی مبنی بر حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز توسط فردی در شمال تهران رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران  مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق به  شناسایی هویت و مخفیگاه متهم در حوالی خیابان "فرشته"شدند.
وی افزود : پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، روز گذشته پس از هماهنگی قضائی، در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در این عملیات 4  قبضه سلاح جنگی  و مقادیری تجهیزات نظامی ممنوعه و نیز 72عدد فشنگ  و یک دستگاه شوکر الکتریکی از این شرور کشف شد.
راستی به اعتراف متهم به بزه انتسابی در پی جویی های انتظامی اشاره کرد و  ادامه داد: متهم اظهار کرد سلاح های کشف شده را با همکاری یکی از دوستانش از طریق مرز زمینی یکی از استان های شمالی وارد کشور کرده است.
وی خاطر نشان کرد: این فرد قصد فروش سلاح و  تبلیغ در فضای مجازی را داشت  که با اشراف اطلاعاتی و حضور به موقع ماموران پلیس  موفق به فروش سلاح ها نشده است.
رئیس مرکز عملیات  پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان بااشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت،از شهروندان خواست: تا گزارش های امنیتی و انتظامی خود را از طریق پل ارتباطی110 با پلیس در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی و اقدام کنند./

کپی