اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

زخمی شدن ۶۴ فلسطینی در جریان یورش شهرک نشینان به مقبره یوسف نبی در نابلس

زخمی شدن ۶۴ فلسطینی در جریان یورش شهرک نشینان به مقبره یوسف نبی در نابلس

به گزارش ایران آنلاین،بر اثر یورش نظامیان صهیونیست و شهرک نشینان تندرو به فلسطینیان در مقبره یوسف نبی در نابلس ۶۴ فلسطینی از جمله شماری کودک زخمی شدند.

به نقل از خبرگزاری «معا»، نظامیان صهیونیست با پرتاب گاز اشک آور و همچنین شلیک گلوله‌های جنگی به فلسطینیان حمله کردند.

این گزارش می‌افزاید، نظامیان صهیونیست برای حمایت از شهرک نشینان صهیونیست که به مقبره حضرت یوسف (ع) یورش برده بودند، با فلسطینیان درگیر شدند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز بامداد (پنجشنبه) گزارش دادند که در واکنش به یورش ارتش و شهرک نشینان افراطی یهودی به مقبره حضرت یوسف (ع) در شهر نابلس واقع در کرانه باختری و تیراندازی، سه شهرک نشین نیز زخمی شدند.
نظامیان رژیم صهیونیستی در پی این اقدام متقابل فلسطینی ها مقبره حضرت یوسف (ع) را از شهرک نشینان مهاجم تخلیه و ۳ شهرک نشین مجروح را برای مداوا منتقل کردند.
خبرگزاری «معا» گزارش داد که افراد مسلح فلسطینی پس از یورش نیروهای رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان افراطی به نابلس و مقبره حضرت یوسف (ع) در پاسخ متقابل به تیراندازی صهیونیست ها، با شلیک گلوله سه تن از مهاجمان شهرک نشین را زخمی کردند.
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه موج خشونت شدید و جنایت‌های گسترده هفته‌های اخیر در حق فلسطین‌ ها، سحرگاه روز سه‌شنبه نیز ۶ فلسطینی را در مناطق جداگانه کرانه باختری بازداشت کرده بودند.
روز دوشنبه هم در جریان یورش نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطق جداگانه در کرانه باختری، دو فلسطینی زخمی و ۱۸ نفر دیگر بازداشت شدند.


انتهای پیام/ 

کپی