اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

ناراحتی گل‌محمدی از جذب نشدن نفرات جوان

ناراحتی گل‌محمدی از جذب نشدن نفرات جوان

به گزارش ایران آنلاین،در شرایطی که پرسپولیس تاکنون بیشترین بازیکن را در نقل و انتقالات تابستانی جذب کرده اما هنوز سرمربی سرخپوشان بابت جذب نشدن نفرات زیر ۲۳ سال ناراحت است.

باشگاه پرسپولیس نقل و انتقالات را بلافاصله بعد از پایان بیست و یکمین دوره لیگ برتر آغاز کرد و با جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد مهدی احمدی، سروش رفیعی، گئورگی ولسیانی و سعید صادقی گام محکمی برداشت تا به‌نوعی بتوان سرخپوشان را برنده اصلی نقل و انتقالات تابستانی تا اینجای کار دانست.

این در حالی است که پرسپولیس با جذب دو مهاجم و یک مدافع چپ کارش را در نقل و انتقالات پایان می‌برد. با این حال هنوز سرمربی پرسپولیس گلایه‌هایی نسبت به نقل و انتقالات دارد.

در حال حاضر لیست بزرگسالان تیم روبه تکمیل است اما به غیر از احمدی هنوز نفرات مدنظر گل‌محمدی برای فهرست زیر ۲۳ سال جذب نشده‌اند.

محمد خدانبده‌لو، محمدمهدی احمدی، سیدمهدی هاشمی‌نژاد،‌ یاسین سلمانی، سامان فلاح و چند بازیکن دیگر بودند که سرمربی برای تکمیل فهرست زیر ۲۳ ساله‌هایش روز جذب آنها نظر داشت اما به غیر از احمدی هیچ یک از این نفرات جذب نشدند.

با این حال باشگاه هم در تلاش است تا شروع دور جدید تمرینات فهرست تیم را تکمیل کند.


انتهای پیام/


 

کپی