اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران افتتاح شد

بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران افتتاح شد

به گزارش ایران آنلاین، سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از افتتاح فاز اول بازار خلازیر بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران خبر داد و گفت: هزینه احداث ساماندهی این بازار ۱۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از بازار خلازیر در جمع خبرنگاران گفت: این بازار در متراژ ۲۳ هزار متر و با ۵۱۰ غرفه در فاز اول به بهره برداری رسیده که البته فاز دوم آن نیز در آینده نزدیک با یک هزار غرفه به بهره برداری خواهد رسید.

سعید بیگی افزود: متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه بازار شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مشخصات خود را ثبت نام کنند و در ادامه نیز غرفه در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه این بازار از طریق مناقصه به یکی از پیمانکاران واگذار شده است ، افزود: حداکثر دریافت ماهیانه اجاره برای این بازار یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه برای غرفه داران در نظر گرفته شده است.

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به استقرار کانکس نیروی انتظامی و آتش نشانی در این بازار، گفت: یکی از اهداف ما این است که در آینده نزدیک این مجموعه را از طریق پلتفرم هوشمندسازی کنیم علاوه بر اینکه تاکید ما بر جلوگیری از ورود اجناس سرقتی به بازار است.

به گفته وی، این بازار از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ تا ۱۷ فعال است که اوج فعالیت دستفروشان این بازار در روز جمعه است.

بیگی هزینه احداث ساماندهی بازار خلازیر را ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.


انتهای پیام/


 

کپی