اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

استخدام در پلیس راهور اصفهان

استخدام در پلیس راهور اصفهان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از استخدام نیروی جوان در مقطع افسری و درجه داری برای تکمیل کادر مورد نیاز خود خبر داد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ" محمدرضا محمدی" بیان داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان به منظور تکمیل کادر مورد نیاز خود از بین برادران واجد شرایط در مقطع افسری و درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل استخدام می کند.
وی مدرک لازم برای استخدام در مقطع افسری را کارشناسی عنوان کرد و افزود: داوطلبان برای استخدام در مقطع درجه داری بامدرک فوق دیپلم، دیپلم و پیش دانشگاهی می توانند برای استخدام در این پلیس اقدام کنند.رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان، حداقل معدل برای استخدام در مقطع افسری را 15 و حداقل معدل برای استخدام در مقطع درجه داری را 14 اعلام کرد و گفت: حداقل سن برای اسخدم 18 و حداکثر 25 سال تمام و حداقل قد افراد نیز 170 سانتی متر است.

سرهنگ محمدی در خصوص رشته های مورد نیاز در مقطع افسری گفت: داوطلبان استخدام در مقطع افسری باید دارای مدرک کارشناسی در رشته های مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار)، مهندسی عمران (گرایش عمران) و مهندسی مکانیک (گرایش صنایع خودرو) باشند.
مقام انتظامی خاطر نشان کرد: داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب و استخدام در این پلیس به نشانی مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان اصفهان واقع در خیابان طیب، کوی سرلت مراجعه و یا با شماره تلفن های 21827214 و 32369193 تماس حاصل کنند.

کپی