اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

فاطمی‌امین نگاهی توسعه‌ای و عمیق به تولید دارد

فاطمی‌امین نگاهی توسعه‌ای و عمیق به تولید دارد

به گزارش ایران آنلاین، رئیس هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت نگاهی توسعه‌ای و عمیق به تولید دارد و با پیگری مجدانه، به دنبال انجام کارهای ماندگار برای کشور است.

«سید علیرضا موسوی‌مجد» درخصوص مطرح شدن استیضاح وزیر صمت اظهار داشت: استیضاح شخصی در سطح اول یک وزارتخانه آن هم تنها ۱۰ ماه پس از آغاز فعالیت منصفانه نیست.

وی گفت: با توجه به شناختی که از فاطمی‌امین از گذشته دارم، وی را فردی توانمند، پیگیر و دلسوز می‌بینم که با برگزاری جلسه‌های پی در پی به دنبال رفع موانع و مشکلات از بخش‌های مختلف است.

موسوی‌مجد خاطرنشان‌کرد: فاطمی‌امین فردی از بدنه وزارت صمت است که کار را به‌خوبی می‌شناسد و باید به وی فرصت داد.

وی، اینکه عده‌ای همه مشکلات و گرفتاری‌های حوزه صمت را به فاطمی‌امین نسبت می‌دهند را «کم‌لطفی» توصیف کرد و ادامه‌داد: مشکلات موجود فراتر از حوزه صمت است و در بسیاری موارد همچون تحریم‌ها کاری از وزیر ساخته نیست.

این مقام صنفی تصریح‌کرد: رفت و آمد وزرا چیزی نیست که به درد صنعت و رفع مشکلات آن بخورد و باید به رفع مشکلات و رفع گلوگاه‌ها در جاهایی که انتقاد وجود دارد پرداخت.

وی تاکید کرد:‌ مهمترین کارکرد وزیر صمت در ۱۰ ماه گذشته، پیگیری برای رفع مشکلات بنگاه‌ها و تولیدکنندگان از جمله مشکل تخصیص ارز بود که تیم تحت هدایت وی مشکلات را تا حدود بسیار زیادی کاهش داد.

/انتهای پیام

کپی