اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

استاندار قزوین:

فعال کردن ظرفیت‌های نیمه‌فعال صنعتی در اولویت است

فعال کردن ظرفیت‌های نیمه‌فعال صنعتی در اولویت است
معصومه قاسمی خبرنگار

فعال شدن ظرفیت‌های خالی در شهرک‌های صنعتی استان قزوین با هدف ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد در اولویت برنامه‌های اجرایی استان است.

به گزارش ایران آنلاین؛ استاندار قزوین در دیدار معاون وزیر صمت و رئیس هیأت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن بیان این مطلب گفت: با توجه به اینکه قزوین، استانی صنعتی است و اقتصاد آن بر پایه صنعت استوار است، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه در این بخش در زمره برنامه‌های اولویت‌دار است چرا که جهش تولید با رونق فعالیت‌های صنعتی شکل می‌گیرد و در این راستا اقدامات خوب و ثمربخشی در حال انجام است.
محمد مهدی اعلایی در این دیدار بر مساعدت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در توسعه شهرک‌های صنعتی استان قزوین تأکید کرد و افزود: این سازمان هماهنگی و هم‌افزایی خوبی در این حوزه داشته و آمادگی داریم طرح‌های مهمی را اجرایی کنیم.
نماینده عالی دولت  در این نشست از همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در احداث مجتمع تولیدی شرکت صنایع لوازم خانگی، پیشنهاد مشارکت با آستان قدس رضوی برای فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی، راه‌اندازی شهرک صنعتی انرژی در ا...‌آباد و پیگیری منطقه ویژه اقتصادی تاکستان قدردانی کرد.
گفتنی است؛ در این دیدار در خصوص ارائه مدل مشارکتی برای فعالیت تولیدی توسط آستان قدس رضوی در مجاورت ضلع غربی شهرک صنعتی کاسپین شماره دو در شهرستان آبیک، راه‌اندازی شهرک صنعتی انرژی در ا...‌آباد و منطقه ویژه اقتصادی تاکستان و حمایت از طرح ساخت مجتمع تولیدی صنایع لوازم خانگی در قزوین بحث و تبادل نظر شد.

کپی