اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد:

تلاش برای ارائه دستاوردهای سفر رئیس‌جمهوری در هفته دولت

تلاش برای ارائه دستاوردهای سفر رئیس‌جمهوری در هفته دولت
فرزاد ملازاده خبرنگار

استاندار آذربایجان شرقی ضمن تأکید بر پیگیری جدی مصوبات سفر رئیس‌جمهوری و هیأت همراه به این استان گفت: باید تلاش کنیم تا در هفته دولت دستاوردهای این سفر به مردم ارائه شود.

به گزارش ایران آنلاین، عابدین خرم در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به آذربایجان شرقی با بیان اینکه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از این پس مسئول پیگیری مصوبات سفر رئیس ‌مهوری خواهد بود، از دستگاه‌های مسئول خواست موافقت‌نامه‌ها را تا مرحله اجرایی شدن پیگیری کنند.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه عملکرد دستگاه‌ها، نظارت و راهبری در این خصوص در بخش‌های مختلف باید با جدیت ارزیابی و گزارش مربوطه ارائه شود، تصریح کرد: پروژه‌های فرهنگی و ورزشی هم باید مجدانه و با همکاری دستگاه‌های فرهنگی پیگیری شود.
وی، تسریع در اجرای پروژه‌های حوزه مسکن و راه را نیز از اولویت‌ها دانست و از مسئولان خواست گزارش وضعیت این حوزه نیز هر هفته ارائه شود.
استاندار در ادامه با بیان اینکه مردم باید در جریان اقدامات و دستاوردهای دولت و مسئولان قرار گیرند، ادامه داد: شفاف‌سازی در خدمات ارائه شده از سوی مسئولان از سویی به اعتمادافزایی میان دولت و ملت و امیدآفرینی در جامعه می‌انجامد و از سوی دیگر مسئولان را از نقاط ضعف و قوت کار، بیش از بیش آگاه می‌کند؛ مسأله‌ای که می‌تواند در ارتقای سطح خدمات نیز مثمر واقع شود.
گفتنی است، در این جلسه مدیران دستگاه‌های اجرایی،گزارشی از روند تخصیص اعتبارات و اجرای مصوبات سفر رئیس‌جمهوری به استان ارائه کردند. 12 خردادماه، استان آذربایجان شرقی مقصد بیست و سومین سفر استانی رئیس جمهوری و هیأت همراه بود که دستاورد آن اختصاص
۴۱ هزار میلیارد تومان اعتبار به این استان است.

کپی