اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وزارت راه و شهرسازی:

عقب‌نشینی دولت از وعده ساخت ۴ میلیون مسکن کذب است

عقب‌نشینی دولت از وعده ساخت ۴ میلیون مسکن کذب است

به گزارش ایران آنلاین،وزارت راه و شهرسازی ادعای عقب‌نشینی دولت از وعده ساخت چهار میلیون مسکن را تکذیب و اعلام کرد: ساخت ۴ میلیون واحد در دو مرحله و طی ۴ سال انجام می‌شود که به‌زودی آغاز ساخت ۲ میلیون واحد مرحله اول تکمیل می‌شود.

 وزارت راه و شهرسازی در پاسخ به ادعای یکی از رسانه‌های اصلاح طلب مبنی بر عقب نشینی دولت از وعده ساخت چهار میلیون مسکن به نقل از رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی توضیحانی ارایه و جوابیه‌ای برای این رسانه ارسال کرد.

روزنامه مردم سالاری محتوایی را با عنوان عقب نشینی دولت از وعده ساخت چهار میلیون مسکن به نقل از وزیر راه و شهرسازی منتشر کرده بود که اساسا این عنوان کذب و خلاف واقع بوده است؛ همچنین این وزارتخانه در پایگاه خبری خود و در روز ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ خبر صحیح را منتشر کرده بود.

براساس این گزارش، رستم قاسمی بر اساس وعده داده شده دولت که بارها بر اجرای آن تأکید شده است، اعلام کرده بود که ساخت ۴ میلیون واحد در دو مرحله و طی ۴ سال انجام می‌شود که به‌زودی آغاز ساخت ۲ میلیون واحد مرحله اول تکمیل می‌شود.

همچنین بخشی از برنامه سفر استانی اصفهان آغاز عملیات اجرایی بیش از ۳۸۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن بود.

تاکنون حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که تا پایان خردادماه پالایش شرایط متقاضیان انجام می‌شود.انتهای پیام/


 

کپی