اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

6 کتاب برتر آزمون آیلتس | منابع خودخوان آمادگی Ielts

6 کتاب برتر آزمون آیلتس | منابع خودخوان آمادگی Ielts

آیا به دنبال بهترین کتاب های آیلتس هستید تا به بهترین نحو برای آزمون آیلتس آماده شوید؟ در اینجا فهرستی از بهترین منابع آموزشی آیلتس را معرفی کردیم و به بررسی و هر کدام از 7 کتاب برترآمادگی آزمون آیلتس پرداخته ایم.

اهمیت استفاده از بهترین کتاب ها برای موفقیت در آزمون آیلتس

فهرست بهترین کتاب های آزمون آیلتس

 

مجموعه کتاب کمبریج آیلتس ازمنابع برای داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS مخفف International English Language Testing System) است. هر کتاب از این مجموعه شامل 4 آزمون (از آزمون های گذشته آیلتس) برای هر مهارت است که توسط انتشارات کمبریج تهیه می شوند. این آزمونها هم شامل آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و هم جنرال (General IELTS) می باشند. این کتاب همچنین دارای پاسخ های هر چهار ازمون است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت شنیداری نیز ارائه می شود. در آزمون مهارت نوشتاری (Writing) نمونه هایی از مقالات واقعی که داوطلبان این آزمون می نویسند را به همراه نمره کسب شده و نقاط ضعف و قوت آنها در انتهای هر آزمون قرار داده است.

نکته دیگر در خصوص این مجموعه این است که برای آزمون مهارت های درک مطلب (Reading) و شنیداری (Listening) نحوه محاسبه نمره در انتهای کتاب توضیح داده شده است.

تاکنون 16 جلد کتاب از این مجموعه انتشار یافته است. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در امتحان آیلتس ایجاد شده است پیشنهاد می شود از کتاب های جدید تر این مجموعه استفاده شود. جلد های 1 تا 5 تفاوت نسبتا زیادی با امتحان آیلتس کنونی دارند .

کتاب های  Complete IELTS

کتاب Complete IELTS از بهترین کتابهای آمادگی آزمون آیلتس است که به زبان آموزان جهت تقویت هر چهار مهارت خود برای آزمون آیلتس کمک می کند. این مجموعه که توسط انتشارات کمبریج منشر شده در سه سطح می باشد. سطح اول این مجموعه برای زبان آموزانی است که می خواهند نمره ای بین 4 تا 5 بگیرند. سطح دوم برای داوطلبانی است که قصد گرفتن نمره 5 تا 6.5 را دارند و سطح سوم هم برای داوطلبانی است که می خواهند نمره 6.5 تا 7.5 را دارند.

مجموعه کتاب های Complete IELTS سعی می کنند انواع سوالاتی را که در آزمون آیلتس مطرح می شوند، بررسی کند. این مجموعه به واژگان و نکات گرامری مهم آزمون آزمون نیز می پردازد.

کتاب ها و فایل های صوتی هر سه سطح این مجموعه را می توانید به صورت رایگان از سایت دانلود کنید.

Mindset For IELTS

کتاب های Cambridge English Mindset For IELTS Student Book ، یک مجموعه ۴ سطحی از تست های آزمون آیلتس می باشد. این کتاب ها، ترکیبی منحصر بفرد از کتاب و سی دی های نمونه سئوال شبیه سازی شده آنلاین از امتحانات اصلی بوده تا زبان آموز به ایده آل خود جهت حضور در امتحان اصلی دست یابد. برای کمک به دانش آموزان به منظور رسیدن به نمره هدف، هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت و تمرین امتحان طراحی شده است.

هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین های مشابه آزمون اصلی برای کمک به زبان‌آموزان در رسیدن به هدف خود می باشد. ماژول های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می کند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.

کتاب های Collins For Ielts

مجموعه کتاب‌های آمادگی آزمون آیلتس کالینز Collins از منابع معروف و پرکاربرد در آمادگی آزمون آیلتس می‌باشد. این مجموعه علاوه بر تقویت ۴ مهارت اصلی انگلیسی، مهارت گرامر و دایره لغات زبان‌آموزان و متقاضیان را نیز تقویت خواهد کرد. این مجموعه قصد دارد تمامی مطالب و مفاهیم را از ابتدا و به‌صورت اساسی به زبان‌آموزان بیاموزد و همچنین زبان‌آموزان را در کسب موفقیت و در کسب نمره بالا یاری می‌دهد. برای یادگیری کامل مهارت آزمون آیلتس، باید منابع معروف و معتبر را تهیه نمایید و طبق آن عمل کنید. همچنین باید مجموعه‌ای را تهیه نمایید که در یادگیری بهتر و سریع مطالب و مفاهیم آیلتس شما را یاری دهد. ازآنجایی‌که برای یادگیری کامل مهارت‌های آیلتس باید ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی را فرابگیرید.

Vocabulary for Ielts

Cambridge English Vocabulary For IELTS کتابی برای آموزش لغات انگلیسی در سطح آزمون آیلتس است، این کتاب آیلتس با اشاره به واژگان کاربردی و ضروری، سعی در آموزش نحوه ی استفاده از لغات در هنگام مکالمه را دارد. این کتاب دارای دوسطح متوسط و پیشرفته می باشد. لغات تاثیر ویژه ای بر تقویت هر ۴ مهارت زبانی اشخاص می گذارد و می تواند به آن ها کمک کند تا در آزمون های بین المللی نمرات بالاتری را کسب کنند.

Grammar for Ielts

گرامر همیشه از بخش هایی بوده است که زبان آموزان در آن مشکلات زیادی دارند که باعث می شود نمره آن ها در آزمون آیلتس آن چیزی نباشد که انتظارش را می کشند. پس یادگیری گرامر و نحوه استفاده آن، امری حیاتی است. این کتاب تمام نیاز های شما از گرامر برای آزمون آیلتس را مرتفع می سازد.

Focus On Ielts

کتاب Focus On Ielts رویکرد محبوب مبتنی بر موضوع را حفظ می کند و همچنین مطالب جدیدی را با هدف کمک به دانش آموزان در موفقیت در مطالعات آینده خود حفظ می کند.

نسخه جدید شامل:

کتاب Focus On Ieltsتوسط نویسنده در کلاس درس توسعه داده شد و شامل ویژگی‌های کلیدی (از جمله فهرست خطاها و بانک‌های تمرین) از نیازهای واقعی دانش‌آموزان در موقعیت‌های کلاس درس واقعی است.

آموزش تفکر انتقادی و یادگیری بازتابی به دانش آموزان کمک می کند تا به عنوان یادگیرنده تحلیلگرتر شوند

بخش‌های واژگان آکادمیک به طور سیستماتیک دانش فهرست کلمات آکادمیک را ایجاد می‌کنند

بخش‌های سبک آکادمیک بر جنبه‌های کلیدی انگلیسی آکادمیک تمرکز می‌کنند و توانایی دانش‌آموزان را برای دستیابی به سبک رسمی مناسب توسعه می‌دهند.

خرید اینترنتی بهترین کتاب های آیلتس با تخفیف‎ از کتابانه

برای خرید انواع کتاب های آموزش زبان با تخفیف به فروشگاه اینترنتی کتابانه مراجعه کنید و در میان کتابهای متنوع این فروشگاه با بررسی قیمت محصولات مورد نظر خود اقدام به خرید کتاب آموزش زبان انگلیسی کنید.

در کتابانه علاوه بر کتابهای آموزش زبان، کتابهای کودک و نوجوان، بزرگسال، کمک درسی، کنکوری و دانشگاه در دسترس شنا هستند.

 

 

کپی