اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

بررسی سوال از وزیر بهداشت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت

بررسی سوال از وزیر بهداشت در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت

به گزارش ایران آنلاین،بررسی سوال نمایندگان چابهار و تهران از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

 جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست «محمدباقر قالیباف» رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور ۱۹۶ نفر از نمایندگان آغاز شد.

در جلسه امروز سوال معین الدین سعیدی نماینده چابهار، کنارک، قصرقندشهر و سوال فاطمه قاسم پور نماینده تهران و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی عملکرد دستگاه‌های مسئول در پوشش بیمه همگانی و حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج، گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا از سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ و گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان در مورد عملکرد فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران نیز در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

همچنین گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح دوفوریتی تغییر تاریخ سال مالی، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها درمورد طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل‌های صنفی– تخصصی و بررسی طرح دوفوریتی کنترل، ساماندهی اجاره بهای املاک مسکونی و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد تشکیل سازمان پدافند غیرعامل هم در دستور کار نمایندگان مجلس است.


انتهای پیام/

 

کپی