اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

«فاطمی امین» برنامه تحولی برای اصلاحات ساختاری در وزارت صمت دارد

«فاطمی امین» برنامه تحولی برای اصلاحات ساختاری در وزارت صمت دارد

به گزارش ایران آنلاین؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد وزیر صمت گفت: وزیرصنعت،معدن،تجارت برنامه تحولی دقیقی برای اصلاحات ساختاری در این وزارتخانه دارد.

حجت الله فیروزی در مورد روند بررسی طرح استیضاح وزیر صمت گفت: از طریق خبرگزاری ها شنیدم که طرح استیضاح اعلام وصول شده است، اما این موضوع در صحن علنی اعلام وصول نشده و بیشتر گمانه زنی رسانه است .

عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه از نمایندگان استیضاح کننده وزیر صمت نیستم،اظهار داشت: فاطمی امین برنامه‌های دقیقی برای ایجاد تحول در وزارت صنعت،معدن و تجارت دارد اما مشکلات ریشه‌داری در این وزراتخانه  وجود دارد که تنها به دست وزیر حل نمی‌شود و حل آن نیاز به وقت بیشتری دارد.

نماینده مردم فسا بیان داشت: تفکیک وزرات صنعت، معدن و تجارت، به دو یا سه وزراتخانه یکی از راهکارهای است که می‌تواند مشکلات این حوزه را تا حدودی رفع کند چون وزیر صمت به تنهایی نمی تواند مشکلات این بخش را حل کند.

وی بابیان اینکه مقصر همه مشکلات وزرات صمت، فاطمی امین نیست، افزود: انصاف نیست که همه مشکلات حوزه صنعت را به عملکرد وزیر صمت نسبت دهیم چون بخشی از مشکلات این حوزه فرا وزراتخانه‌ای است و دولت باید برای حل این مشکلات برنامه‌ریزی کند.انتهای پیام/

 

کپی