اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

وحیدی: اصلاحات اقتصادی تنها راه نجات است

وحیدی: اصلاحات اقتصادی تنها راه نجات است

به گزارش ایران آنلاین، وزیر کشور گفت: دشمنان در خارج و بخشی هم در داخل تلاش وافری دارند با تبلیغات منفی نشان دهند سیاست‌های اقتصادی دولت به نفع مردم نیست در حالی که در بلند مدت معلوم می‌شود این برنامه‌ها به نفع مردم و راه نجات اقتصاد کشور است.

 «احمد وحیدی» روز دوشنبه در حاشیه همایش «حکمرانی مردمی در گفتمان عدالت و جمهوریت» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نگاه اشتباهی است که بخواهیم توانمندی‌های خود را از غرب بخواهیم و این کار نشانگر درماندگی و واماندگی است.

وی خاطرنشان کرد: غرب و آمریکا هیچ وقت صلاح مملکت ما را نخواسته‌اند و همواره تلاش کرده‌اند جلوی پیشرفت‌های علمی ما را بگیرند.

وزیر کشور ادامه داد: آنها حتی ترور دانشمندان ما را محکوم نکرده‌اند و مشخص است که با توسعه علم و دانش در کشورمان مخالفند ولی ما راه خود را پیدا کرده‌ایم و بار اصلی حرکت در مسیر پیشرفت بر دوش دانشمندان عزیزمان است.

وحیدی درباره تبلیغات منفی دشمن درباره برنامه‌های اقتصادی دولت هم گفت: جریاناتی در خارج و بخشی هم در داخل تلاش وافری دارند که نشان دهند سیاست‌های اقتصادی دولت به نفع مردم نیست در حالی که در بلندمدت معلوم می‌شود این برنامه‌ها به نفع مردم و راه نجات اقتصاد کشور است.

وی با بیان این‌که اقتصاد کشور باید از بن‌بست‌های ایجاد شده نجات یابد، در تبیین برنامه‌های اقتصادی دولت برای اصلاحات در این حوزه توضیح داد: دولت در ابتدا فرصت کافی برای تبیین سیاست‌های خود نداشت اما مردم به مرور و پیوسته با سیاست‌های دولت آشنا و نسبت به آن اقناع می‌شوند و هر چه جلوتر می‌رویم اعتماد عمومی هم بیشتر می شود و مردم توجه بیشتری به این سیاست‌ها خواهند کرد.انتهای پیام/


 

کپی