اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بانوی ایرانی به مدال برنز دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا دست یافت

بانوی ایرانی به مدال برنز دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا دست یافت

به گزارش ایران آنلاین، «لیلا حیدری» در ادامه رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا به مدال برنز این دوره از مسابقات دست یافت.

 امروز یکشنبه در ادامه رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا در هند و در دومین روز این مسابقات، لیلا حیدری در ۵۰۰ متر موفق به کسب مدال برنز شد و بر سکوی سومی تکیه زد.

پیش از این مسابقه و در نتایج کلی، رکاب‌زنان ایران تا پایان روز دوم مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا، در پاراسایکلینگ تعقیبی محمد محمدی طلایی شد و بهروز فرزاد به مدال نقره رسید. در کایرین جوانان محمد امین رحیم آبادی در گروه خود سوم و امیر علیزاده در گروه خود پنجم شدند.

رحیم آبادی برای مقام اول تا ششم و علیزاده برای عنوان هفتم تا یازدهمی به رقابت پرداختند که در پایان رقابت کایرین رده جوانان، رحیم آبادی پنجم و علیزاده یازدهم شدند.

در این ماده رکابزنانی از کره جنوبی، ژاپن و مالزی اول تا سوم شدند. در کایرین بزرگسالان احسان خادمی در گروه خود چهارم شد و به شانس مجدد رفت، او در شانس مجدد در گروه خود چهارم شد و از صعود به نیمه نهایی بازماند.

در تعقیبی انفرادی بزرگسالان، آیدین علیاری در رده ششم قرار گرفت. در این بخش رکابزنان ژاپن، کره جنوبی و هند مدال‌های طلا، نقره و برنز را کسب کردند.

در ۵۰۰ متر تایم‌تریل جوانان نیز لیلا حیدری در رقابت با پنج رکابزن سوم شد و به مدال برنز رسید. در این ماده رکابزنان کره جنوبی و هند اول و دوم شدند.

در ۵۰۰ متر تایم تریل بزرگسالان هم فاطمه هداوند در رقابت با شش رکابزن در رده ششمی قرار گرفت. رکابزنان مالزی، کره جنوبی و هند اول تا سوم شدند.

/انتهای پیام

کپی