اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

معارفه عضو جدید موظف هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا

معارفه عضو جدید موظف هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، خسرو قدرتی زیری به عنوان عضو موظف هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا منصوب شد.

به گزارش ایران آنلاین، در مراسم معارفه‌ای که به این منظور با حضور مدیرعامل، رئیس هیأت مدیره، عضو هیأت مدیره و معاون اداری و پشتیبانی و برخی از مدیران شرکت رجا همچنین اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و برخی از همکاران شرکت نوین صنعت رجا در دفتر مرکزی شرکت برگزار شد، دکتر ناصر بختیاری ضمن تکریم از محمد قلی‌زاده، عضو قبلی هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا، خسرو قدرتی زیری را به عنوان عضو جدید و موظف هیأت مدیره این شرکت منصوب کرد.
مدیرعامل شرکت رجا در این مراسم با بیان تصویب هیأت مدیره برای تشکیل مجدد معاونت فنی در ساختار شرکت رجا گفت: برخی وظایف ستادی و نظارتی که بر عهده همکاران در شرکت نوین صنعت رجا بود، با تشکیل معاونت فنی به این معاونت، منتقل خواهد شد.
دکتر بختیاری افزود: مطالعات گذشته نیز نشان از اهمیت جایگاه شرکت نوین صنعت رجا داشته و قطعاً ما به دنبال تقویت این مجموعه خواهیم بود.
مهندس خسرو قدرتی زیری که با حکم مدیرعامل رجا به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت نوین صنعت رجا منصوب شده، در سوابق خود مشاور مدیرعامل ایریکو، قائم مقام شرکت بن‌ریل و عضویت در هیأت مدیره شرکت واگن پارس را دارد.

کپی