اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

مقاومت فلسطین شهرک صهیونیستها در مرز غزه را هدف قرار داد

مقاومت فلسطین شهرک صهیونیستها در مرز غزه را هدف قرار داد

به گزارش ایران آنلاین، منابع خبری فلسطینی گزارش دادند که نیروهای مقاومت فلسطین در پاسخ به حمله جدید ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، یک شهرک صهیونیست نشین در مرز نوار غزه با اراضی اشغالی فلسطین را هدف قرار دادند.

 شبکه تلویزیونی «الاقصی» وابسته به جنبش حماس امروز شنبه اعلام کرد: مقاومت فلسطین در واکنش به حمله اشغالگران به مراکز دیده بانی و مواضع مقاومت، به سمت شهرک صهیونیست نشین «نتیف عتسراه» در شمال بیت لاهیا با تیربارهای سنگین تیراندازی کردند.

همزمان رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که مسئولان این رژیم از ترس تک تیراندازان مقاومت فلسطین، از ساکنان شهرک صهیونیست نشین «نتیف عستراه» خواسته اند که از تردد در خیابانها یا مسیرهای باز خودداری کنند.

جنگنده ها، واحدهای توپخانه و قایق های ارتش رژیم صهیونیستی بامداد و صبح امروز شنبه به مرکز، شمال و جنوب نوار غزه حمله کردند.

هنوز از خسارتها و تلفات احتمالی حمله صهیونیستها به نوار غزه گزارشی نرسیده است.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در اولین واکنش به این حمله ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این حمله در امتداد تجاوزگری علیه تمام سرزمین فلسطین صورت گرفت.

این جنبش تاکید کرد: مقاومت همیشه سپر حفاظتی مردم فلسطین در همه جا و شمشیر آنها خواهد بود که به دشمن ضربه خواهد زد.انتهای پیام/

 

کپی