اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

نشست شواری معاونان شستا به میزبانی پتروشیمی خراسان

نشست شواری معاونان شستا به میزبانی پتروشیمی خراسان
اسدا... ابراهیمی خبرنگار

نشست شورای معاونان شستا و مدیران عامل هلدینگ‌های تابعه به میزبانی پتروشیمی خراسان برگزار شد.

اسدا... ابراهیمی
به گزارش روابط عمومی، دکتر ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در این سفر با اشاره به بازدیدهایش از کارخانجات تولید دارویی مشهد، سیمان بجنورد و پتروشیمی خراسان گفت: باید با استفاده حداکثری از داشته‌ها و سرمایه‌هایمان، به رونق اقتصاد کشور کمک کنیم.
عضو هیأت مدیره شستا با تاکید بر حضور جوانان گام دوم انقلاب خطاب به سرپرست پتروشیمی خراسان گفت: با توجه به هرم سنی مدیران فعلی حداقل تا یکسال آینده باید ۲۰ جوان را در رده‌های مختلف تربیت و جانشین‌پروری را به درستی رقم بزنید.
دکتر اسم‌خانی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو نیز در این نشست خواستار راه‌اندازی طرح انتقال پساب بجنورد به مجتمع و اجرای پروژه GTPP شد.
وی افزود: مسئولان استانی با تمام توان پای کار هستند تا این دو پروژه را به سرانجام برسانیم و شرایط اقتصادی مجتمع و درآمدهای خود را توسعه دهیم.
مهندس یوسف حسنی سرپرست پتروشیمی خراسان نیز در این نشست با بیان نکاتی شرایط فعلی شرکت را توضیح داد.
وی تصریح کرد: حدود ۳۵۰ نفر از کارکنان نفتی در این شرکت شاغل هستند که اکثر رده‌های مدیریتی را بر عهده دارند و باسابقه بیش از ۳۰ سال در شرف بازنشستگی هستند.

وی افزود: بر این اساس با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در تلاش هستیم، اصل جانشین‌پروری را در تمام سطوح پیاده‌سازی کنیم تا در آینده شرکت دچار بحران نیروی انسانی ماهر و با تجربه نشود و از تجارب نیروهای فعلی نیز در آموزش افراد جدید بهره‌مند شویم.
سرپرست پتروشیمی خراسان همچنین با اشاره به طرح و پروژه‌های در دست بررسی و اقدام شرکت گفت: به منظور تأمین منابع آبی پایدار برای مجتمع طرح انتقال پساب در دست اقدام است.
حسنی تصریح کرد: اجرای طرح توسعه پتروشیمی خراسان، برای تداوم و توسعه فعالیت‌های این شرکت الزام‌آور است و بنا داریم هرچه سریعتر این طرح را عملیایی کنیم.

کپی