اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی احتکاری در شهریار

کشف لوازم آرایشی و بهداشتی احتکاری در شهریار

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از کشف بیش از 500 هزار قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش 35 میلیارد ریال خبر داد.

 به گزارش ایران انلاین ، سرهنگ "سید هاشم حسینی خواه" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در راستای مقابله و مبارزه جدی در بحث احتکار بخصوص مواد بهداشتی انجام تحقیقات از انبار احتکار لوازم آرایشی بهداشتی در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با شناسایی انبار در منطقه سعیدآباد شهریار، به همراه نماینده اداره صمت این شهرستان به محل اعزام و طی بررسی، بیش از 500 هزار  قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتی احتکار شده را کشف کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران با بیان اینکه کارشناسان ارزش لوازم آرایشی بهداشتی مکشوفه را 35 میلیارد ریال اعلام کردند، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و انبار فوق پلمب گردید.
سرهنگ حسینی خواه در پایان از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

کپی