اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مرگ دختر بچه به دلیل پنچر کردن آمبولانس اورژانس

مرگ دختر بچه به دلیل پنچر کردن آمبولانس اورژانس

آسیب به چرخ های آمبولانس اورژانس باعث مرگ دختربچه 2 ساله تهرانی شد.

به گزارش ایران آنلاین ،  حوالی ساعت 14:42 دقیقه روز گذشته (سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) در تماس با مرکز 115اورژانس تهران گزارش ایست قلبی-تنفسی دختر بچه ای 2 ساله به این مرکز اعلام شد که نیروهای اورژانس در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه در خیابان شهید بهشتی رساندند.

به دلیل شرایط ترافیکی این خیابان و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه به ناچار نیروهای اورژانس تهران برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه با رعایت اصول ایمنی و تردد خودروهای دیگر پارک کردند.

تکنسین های اورژانس که خود را به سرعت به آدرس کودک بدحال رسانند و با پیکر نیمه جان دختر بچه روبرو شدند ، بلافاصله‌ وظیفه ذاتی خود که نجات جان یک انسان است را آغاز و اقدامات احیاء قلبی‌ ریوی را شروع کردند. 

خوشبختانه عملیات احیا کودک با موفقیت انجام شد و شرایط حال کودک رو به بهبودی بود . 

اما وقتی نیروهای اورژانس پس از عملیات احیا قصد انتقال بیمار به آمبولانس را داشتند، متوجه می شوند دو عدد از چرخ های آمبولانس توسط فردی ناشناس آسیب رسیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است،نیروهای اورژانس با مشاهده این وضعیت برای انتقال بیمار درخواست حضور آمبولانس دیگری را دادند که آمبولانس دوم در محل حاضر شد اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به‌ دلیل اتفاق به‌ وجود آمده باعث وخامت مجدد حال کودک شده و جان خود را از دست داد و تلاش های نیروهای اورژانس بی نتیجه ماند. 

گفتنی است؛ اداره حقوقی مرکز اورژانس تهران پیگیر پرونده این کودک در مراجع قضایی است.

کپی