اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

حدادی: امیدوارم هرچه زودتر به آمادگی کامل برسم

حدادی: امیدوارم هرچه زودتر به آمادگی کامل برسم

به گزارش ایران آنلاین،  ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: روند مصدومیت من بهتر است؛ از شرایط خودم راضی هستم و امیدوارم هر چه زودتر به آمادگی کامل برسم.

«حامد حدادی» بعد از دیدار دوستانه تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: بعد از هفته‌ها اولین بازی خودمان را پشت سر گذاشتیم؛ در نیمه اول کمی ناهماهنگ بودیم اما در وقت دوم با صحبت‌هایی که مربیان انجام دادند، بهتر شدیم.

وی افزود: باید به آینده فکر کنیم؛ آینده پیش روی ماست و بازیکنان جوان و شایسته‌ای در اختیار داریم که می‌توانند در آینده به بزرگان بسکتبال تبدیل شوند.

ملی‌پوش بسکتبال ایران اضافه کرد: هرچه بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم به سود تیم ملی است. شرایط به گونه‌ای پیش رفته که چند بازی دوستانه ما لغو شده است.

حدادی ادامه داد: باید شرایط را درک کنیم. وقتی بازی‌های دوستانه لغو شده است، باید خود را با تمرینات و دیدارهای دوستانه دیگر به آمادگی برسانیم.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم ملی سال‌ها خارج از کشور مربیگری کرده و امیدوارم بتواند به تیم ملی کمک و علم و دانش خود را به ما منتقل کند.

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دیداری دوستانه برابر ایران‌نوین به میدان رفت و با نتیجه ۸۳ بر ۷۲ به پیروزی رسید.

شاگردان «سعید ارمغانی» در پنجره سوم انتخابی جام جهانی، در دیداری خارج از خانه ۱۰ تیرماه به مصاف قزاقستان رفته و ۱۳ تیر نیز میهمان سوریه خواهند بود.

/انتهای پیام


 

کپی