اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

عضو کنست رژیم صهیونیستی: فلسطینیان را باید بیرون و به سوئیس فرستاد!

عضو کنست رژیم صهیونیستی: فلسطینیان را باید بیرون و به سوئیس فرستاد!

به گزارش ایران آنلاین، عضو کنست (پارلمان) رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی در اظهاراتی گستاخانه خواستار بیرون راندن فلسطینیان از سرزمین خود و فرستادن آن‌ها به سوئیس شد.

شبکه عبری زبان «کان» فایلی ویدیویی از سخنرانی «متان کهانا» عضو کنست رژیم صهیونیستی و معاون وزیر ادیان در یکی از دبیرستان‌های شهرک صهیونیست‌نشین «افرات» در نزدیکی بیت لحم منتشر کرده که در آن مدعی است که شهرک‌های صهیونیستی واقع در کرانه باختری بر خلاف آنچه گفته می‌شود، روی ویرانه‌های روستاهای فلسطینی احداث نشده است.

کهانا ادعا کرد که یهودیان ۲۰۰۰ سال پیش در این سرزمین زندگی می‌کردند و بعدها کوچانده شدند. با این حال او تاکید کرده که فلسطینیان هرگز از خواسته‌های خود عقب نمی‌نشینند و این سرزمین را ترک نمی‌کنند.

این عضو تندرو کنست در سخنرانی خود عنوان کرده که اگر دکمه‌ای وجود داشت که به فشار دادن آن فلسطینیان کلا محو می‌شدند، قطعا این کار را می‌کرد و آن‌ها را روانه سوئیس می‌کرد اما از آنجا که چنین چیزی ممکن نیست، اسرائیلی‌ها مجبور هستند وضعیت کنونی را تحمل کنند.

متان کهانا در بخش دیگری از سخنانش گفته که هیچ وقت صلح با فلسطینیان محقق نخواهد شد.

پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) تیر۹۷ نیز قانونی نژادپرستانه موسوم به «کشور- ملت یهود» تصویب کرد که بر اساس آن سرزمین فلسطین را تنها متعلق به یهودیان اعلام می کند.

رژیم نامشروع و نژادپرست صهیونیستی در سال ۱۹۴۸ میلادی بر اساس اشغال فلسطین و قتل عام صاحبان اصلی این سرزمین شکل گرفته و می توان گفت که اقدام اخیر پارلمان این رژیم، تایید دیگری بر ماهیت و رویکرد نژادپرستانه این رژیم در طول ۷ دهه گذشته است.
همچنین حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی به خصوص در سال های اخیر و اقدام «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری پیشین آمریکا در انتقال سفارت کشورش به قدس اشغالی در کنار عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با غاصبان سرزمین فلسطین و عدم مجازات این رژیم به دلیل نقض قوانین و مقررات بین المللی و قطعنامه های شورای امنیت و کشتار روزانه مردم مظلوم فلسطین، موجب گستاخی صهیونیست ها در تداوم سیاست یهودی سازی فلسطین و پاکسازی قومی شده است که بی شک بی ثباتی و افزایش ناامنی بیشتر را در منطقه به دنبال خواهد داشت.


انتهای پیام/

 

 

 

 

کپی