اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در مراسم خشت‌گذاری مدرسه ۱۵ کلاسه شهید ثانی شهرری عنوان شد:

نیازمند توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی هستیم

نیازمند توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی هستیم
علی قدرتی خبرنگار

مراسم خشت‌گذاری مدرسه ۱۵ کلاسه شهید ثانی در محله شهید بهشتی شهرری با حضور فرماندار ویژه شهرستان ری برگزار شد.

به گزارش ایران آنلاین، فرماندار ویژه شهرری در این مراسم گفت: عملیات اجرایی ساخت این تعداد مدارس با تأمین مالی از محل اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری ویژه شهرستان ری صورت می‌گیرد.
حمید زمانی با بیان اینکه شهرری به عنوان شهری مهاجرپذیر با افزایش جمعیت دانش‌آموزشی مواجه است، کمبود فضای آموزشی را نیازهای این شهرستان عنوان و بر نقش خیران مدرسه‌ساز در توسعه فضاها و امکانات آموزشی دراین منطقه تأکید کرد.
وی ادامه داد: در سال جاری مدارس ۱۲ کلاسه حضرت جوادالائمه(ع) خاورشهر و نیز مدرسه ۱۵ کلاسه شهید ثانی شهرری با تأمین مالی از محل ارزش اعتبارات ارزش افزوده فرمانداری در حال ساخت است که در همین راستا مدرسه جوادالائمه (ع) خاورشهر تا ابتدای مهر سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود.

فرماندار ویژه شهرری بر توسعه فرهنگ مدرسه سازی در کشور از طریق رسانه ها تأکید کرد و گفت: هرگونه سرمایه‌گذاری در امر مدرسه‌سازی به عنوان اقدامی نیکوکارانه و ماندگار، با خیر و برکت زیادی همراه است چرا که ارتقای سواد و آگاهی نسل‌های بعدی می‌تواند در آبادانی و تعالی کشور عزیزمان اثرگذار باشد.

گفتنی است، در این مراسم، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی ری، روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی 1 و 2 شهرری و مسئولان اداره تجهیز و نوسازی مدارس استان تهران حضور داشتند.

کپی